Haberler

Arşiv

 • 2015
 • 2014
 • 2012
 • 2011
 • 2010
 • 2009
 • 2008
 • 2007
 • 2006

2015

Ziraat Katılım Web Sitesi’ne W3’den 2 Ödül Birden

Uluslarasası Görsel Sanatlar Akademisi tarafından düzenlenen, web dünyasının en prestijli ödüllerinden biri olan W3 Awards’da, Ziraat Katılım Bankası için tasarladığımız kurumsal web sitesi ile Bankacılık ve Finansal Hizmetler kategorilerinde 2 Gold Ödül kazandı.

Ziraat Katılım Bankası İnternet Şube Tasarımları

Katılım bankacılığının yeni ve güçlü bankalarından Ziraat Katılım Bankası’nın, İnternet Şube tasarım ve arayüz kodlamaları çalışmalarını tamamladık! Kurumsal kimliğe ve yeni trendlere uygun olarak tasarımları yapılan ve ardından arayüz kodlamaları tamamlanan Ziraat Katılım İnternet Şube tasarımları, banka müşterileri tarafından sıklıkla kullanılacak bir portal olacak.

Ziraat Katılım Bankası Metin ve SEO Hizmetlerimiz

Türkiye’nin yepyeni bankasının Ziraat Katılım web sitesi ve internet şube metinlerinin redaksiyonu için turkline’ı tercih etti. Dijital pazarlama diline hakim ekibimiz ve SEO uzmanlarımız ile Ziraat Katılım Bankası’nın web sitesi, ATM ve internet şube İngilizce ve Türkçe metinlerini kontrol ettik.

Ziraat Katılım Personeli için Intranet Portali

Ziraat Katılım Bankası’nın çalışanlarıyla iletişimini yapabilmesi ve banka çalışanlarının ihtiyaç duydukları bilgilere anında ulaşabilmeleri için Ziraat Katılım Bankası Intranet Portali hayata geçirildi. Son derece kullanışlı yapısıyla intranet portali, banka çalışanlarının imdadına adeta bir hızır gibi yetişiyor!

Türkiye’nin yepyeni bankası Ziraat Katılım için Responsive Web Sitemiz

Katılım bankacılığının yeni ve güçlü bankalarından Ziraat Katılım için web sitesi bilgi mimarisi, tasarım, html/css ve yazılım çalışmalarını tamamladık. 4 ayrı vitrin kullanımı sayesinde bir mobil uygulama kadar kolay navige edilebilen iddialı tasarımımız ile karşınızdayız!

Ziraat Katılım Bankası ATM Tasarımları Çalışmalarımız

Katılım bankacılığının yeni ve güçlü bankalarından Ziraat Katılım Bankası, ATM tasarım ve arayüz kodlamaları çalışmaları için de ajansımızı tercih etti. Kurumsal kimliğe ve yeni trendlere uygun olarak tasarımları yapılan ve ardından arayüz kodlamaları tamamlanan ATM tasarımları, çok yakında tüm Türkiye’de yaygın bir şekilde kullanılıyor olacak.

2014

Design Turkey web sitemize üstün başarı ödülü

Design Turkey Endüstriyel Tasarım Ödülleri’nin yepyeni web sitesi, Üstün Başarı Ödülü’ne layık görüldü! Dijital dünyanın önemli ödülleri arasındaki Interactive Media Awards (IMA), “Design Turkey Tasarım Ödülleri” Otomasyon Sistemi web sitesine “Association” kategorisinde “Üstün Başarı Ödülü” (Outstanding Achievement) verdi. Tüm bilgi mimarisi, strateji, tasarım ve yazılım çalışmalarımızla tamamladığımız “Design Turkey Tasarım Ödülleri” Otomasyon Sistemi web sitemiz; mobil cihazlara uyumlu yapısıyla da dikkat çekiyor

Altın Örümcek’den Turkline’a iki ödül geldi!

Bu yıl 12. si gerçekeleşen Altın Örümcek Ödül Töreni’nde, Turkline iki ödüle layık görüldü. Turkline’ın başarılı projelerinden Akbank kurumsal web sitesi, “Bankacılık ve Finans” kategorisinde 3. lük ödülü alırken; Ziraat Bankası Yeni Nesil İnternet Şube ise “İnternet Bankacılığı” kategorisinde 2. lik ödülünün sahibi oldu.

Ziraat Sigorta ürünü Ailem Ziraat Güvencesinde web sitesi, yayına girdi!

Ziraat Bankası kapsamındaki Ailem Ziraat Güvencesinde (AZG) isimli ferdî kaza sigortasının yeni web sitesi ailemziraatguvencesinde.com, yayına girdi! Kullanışlı yapısı ve dikkat çekici görselliği ile ailemziraatguvencesinde.com; AZG’nin ne olduğu, özellikleri ve konu hakkında sıkça sorulan soruları da kapsayan zengin bir içeriğe sahip. Bilgi mimarisi (mockup/wiframe), web tasarım ve html/css çalışmalarımızla hazırlanan AZG web sitesinden; herhangi bir olası kaza neticesinde ailesini güvence altına almak isteyen bireyler, Ailem Ziraat Güvencesinde (AZG) hakkında kolaylıkla bilgi alıp kısa sürede başvuruda bulunabilecek.

Ziraat Bankası Voleybol Takımı’nın yeni web sitesi, şimdi yepyeni!

Tüm bilgi mimarisi (mockup/wiframe), tasarım ve html/css çalışmalarımızla yenilediğimiz Ziraat Bankası Spor Kulübü Voleybol Takımı web sitesi, yayında! Ziraat Bankası Voleybol Takımı’nın bu yepyeni web sitesi, aradığınız her bilgiye en kısa yoldan ulaşabileceğiniz menü ve ana sayfası ile dikkat çekiyor. Ziraat Bankası’nın kurumsal rengi kırmızının ağırlıklı olarak kullanıldığı web sitemiz, geniş banner alanına sahip bir ana sayfa ve görsel açıdan zengin şık alt sayfalarla göz dolduruyor!

TURQUALITY®’nin kullanımı kolay ve responsive tasarımlı yeni web sitesi yayında!

Tüm bilgi mimarisi, html/css ve yazılım çalışmalarımızla hazırladığımız TURQUALITY® web sitesi; yepyeni responsive görünümü ile karşınızda! Kolay kullanımı ve sade, kurumsal yapısı ile dikkat çeken TURQUALITY® web sitesinde kullanıcılar; program ile ilgili başvuru bilgileri, en güncel haberler ve formlara oldukça hızlı bir şekilde ulaşabiliyor. Türkiye’nin önde gelen markalaşma programı TURQUALITY®’nin bu yeni web sitesi; tüm PC, mobil cihaz ve tabletlere uygun responsive tasarımı ile göz dolduruyor.

Turuncunet, “Platinum Winner” Ödülü’nün sahibi

Dijital iletişim sektörünün önemli ödüllerinden AVA Awards, ING Bank’ın yepyeni intraneti olan Turuncunet’i “Platinum Winner” Ödülü’ne layık gördü. ING Bank ile ortaklaşa gerçekleştirilen bu proje, “Web Element/Intranet” kategorisinde kazandığı bu ödül ile başarısını bir kez daha kanıtlamış oldu. Tüm bilgi mimarisi, tasarım ve yazılım çalışmalarımızla hazırladığımız Turuncunet projemiz; AVA Awards jurisi tarafından kalite, yaratıcılık ve çözüm odaklılık gibi kriterler göz önüne alınarak değerlendirildi.

Ziraat Yeni Nesil İnternet Şube’ye“Platinum Winner” ödülü!

Tüm bilgi mimarisi, tasarım ve yazılım çalışmalarımızla yepyeni bir yapıya büründürülen Ziraat Yeni Nesil İnternet Şube; yurtdışından kazandığı ödüller ve kullanıcıların olumlu görüşleri ile başarısını kanıtlamaya devam ediyor. Önemli projelerimizden Ziraat Yeni Nesil İnternet Şube’ye, bu kez de AVA Awards’ten ödül geldi. “Web Element/Other (Online Banking)” kategorisinde “Platinum Ödülü”nün sahibi olan Ziraat Yeni Nesil İnternet Şube, ödüllerine bir yenisini daha eklemiş oldu.

TEKZEN web sitesi’ne bir ödül de AVA Awards’tan!

Projelerimiz arasında yer alan TEKZEN web sitesine, AVA Awards tarafından “GOLD Winner” Ödülü verildi. Dijital iletişim sektöründe en iyi projeleri ödüllendiren AVA Design Awards, TEKZEN web sitesini “Storefront/E-Commerce” kategorisinde “Gold Winner” Ödülü’ne layık gördü. Her biri alanında yetkin olan juri üyelerinin; kalite, yaratıcılık ve çözüm odaklılık gibi kriterleri temel alarak değerlendirdiği projeler arasından “Gold Winner” ödülüne layık görülen TEKZEN web sitesi projesi, ödül hanesine bir yenisini daha yazdırmış oldu.

2012

Yeni Havaş web sitesini yayına açtık!

Bilgi mimarisi, strateji, tasarım, altyapı ve SEO hizmetlerimizle yenilediğimiz Havaş web sitesi, artık çok daha hızlı ve kullanışlı! Microsoft SharePoint alt yapısı ile geliştirdiğimiz Havaş web sitesi, çalışmalarımız sonucunda yepyeni ve modern bir görünüme kavuştu. Hizmet verdiği sektörün lideri olan Havaş, kullanışlı ve hızlı yeni web sitesi sayesinde hizmetlerine dair bilgilerin yanı sıra; farklı uygulamalar da sunuyor. Firmanın hangi şehirlerde hangi hizmeti verdiğinin bilgisini veren interaktif harita uygulaması, hangi havalimanından hangi şehir ve ilçelere otobüs hizmeti verildiği bilgilerini içeren otobüs servis güzergahları haritası ile de Havaş web sitesi, ziyaretçilerine aradıkları güzergahları kolayca bulabilme imkânı sağlıyor.

Ziraat Bankası Web Sitesini yeniledik!

Ziraat Bankası web sitesini; bilgi mimarisi, strateji, tasarım, altyapı, tasarım ve SEO çalışmalarımızla baştan sona yeniledik! Microsoft SharePoint altyapısı kullanılarak geliştirdiğimiz Ziraat Bankası web sitesi; artık çok kullanışlı, sade ve satış odaklı. Kullanıcı hesaplama araçları, trendleri yakalayan tasarım ve yazılım çalışmalarıyla Ziraat Bankası web sitesi; bankanın ürün, kampanya, yenilik ve haberlerini çok daha efektif bir şekilde ziyaretçilerine sunuyor.

Tunus’ta da Enfidha ile havalandık!

Microsoft SharePoint altyapısıyla geniş data paylaşımı içeren, kişiselleştirilebilir ana sayfa tasarımıyla kullanıcılara büyük kolaylık sağlayan, içerik ve uygulama konusunda kullanıcıların hayatını kolaylaştıracak birçok yeniliğe sahip Enfidha Hammamet web sitesini açtık!

TAV Havalimanları Holding web sitesini açtık!

Türkiye, Gürcistan, Makedonya, Tunus gibi ülkelerde havalimanı işleten TAV Havalimanları Holding’in web sitesinin tasarım ve yazılım çalışmalarını tamamladık. Yeni web sitesiyle birlikte artık kullanıcılar; TAV Havalimanları Holding’in havalimanı işletmeleri ve Havaş, ATÜ, BTA gibi servis şirketleri ile ilgili bilgilere kolayca ulaşabilecek.

Gazipaşa Havalimanı artık online!

Antalya Gazipaşa Havalimanı ile ilgili tüm bilgilere kolaylıkla ulaşabileceğiniz web sitesinin tasarım ve yazılım çalışmalarını tamamladık. Yolcular için gerekli olan uçuş bilgileri, ulaşım, bagaj gibi başlıkların yanı sıra şehir rehberi de bulunduran site; seyahat edenlerin ihtiyacı olan tüm bilgileri büyük bir pratikle sunuyor.

DD Mortgage Web Sitesi Ödülümüz

Dijital platform yaratıcılarının ödüllendirildiği İnteraktif Medya Ödülleri (Interactive Media Awards-IMA) yarışmasında, DD Mortgage web sitesi ile ‘‘Tüketici Hizmetleri’’ (Consumer Relations) kategorisinde ‘‘Üstün Başarı Ödülü’’ kazandık. İnteraktif Medya Konseyi (Interactive Media Council-IMC) tarafından her yıl düzenlenen yarışmada dizayndan 95, içerikten 97, özellik işlevselliğinden 97, kullanılabilirlikten 95 ve cross-browser uyumluluk standartlarından 94 alarak toplamda 478 puanla ödülün sahibi oup başarı ödüllerimize bir yenisini daha ekledik.

Apaçi dansını yapmayan kalmayacak!

Apaçi dansı için viral etki yaratacak yepyeni bir dans videosu hazırladık. Türkiye’de hatta dünyada bir fenomene dönüşen apaçi dansını, artık yapmayan kalmayacak! İki erkek iki kadın olmak üzere dört kişiye kadar karakter seçebileceğiniz videoda, dilerseniz arkadaşlarınızın fotoğraflarını da yükleyip birlikte apaçi dansı yapabiliyorsunuz. Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlarda da paylaşabileceğiniz bu eğlenceli videoyla birlikte siz de içinizdeki apaçiyi ortaya çıkarın!

Atatürk Havalimanı Sitesi ile IMA’dan Üstün Başarı Ödülü kazandık!

İnteraktif dünyanın en saygın yarışmaları arasında yer alan IMA (Interactive Media Awards)’tan bir ödül daha Transportation kategorisinde Microsoft SharePoint alt yapısıyla hazırladığımız, içerik ve uygulama konusunda birçok yenilik içeren İstanbul Atatürk Havalimanı web sitesi ile “Üstün Başarı Ödülü” (Outstanding Achievement Award) kazandık. Başvurularda, web sitesi tasarım ve geliştirme alanında mükemmelliğin ve yüksek standartların arandığı Interactive Media Awards’ta değerlendirmeler; tasarım, içerik işlevsellik, kullanılabilirlik, web standartları ve çeşitli browserlara uyum kriterleri ele alınarak yapılıyor

IMA’dan Üstün Başarı Ödülü kazandık!Nisan, 2011

İnteraktif dünyanın en saygın yarışmaları arasında yer alan IMA (Interactive Media Awards)’tan Yatırımcı İlişkileri kategorisinde Microsoft SharePoint alt yapısıyla hazırladığımız TAV Yatırımcı İlişkileri web sitesi ile “Üstün Başarı Ödülü” (Outstanding Achievement Award) kazandık. Başvurularda, web sitesi tasarım ve geliştirme alanında mükemmelliğin ve yüksek standartların arandığı Interactive Media Awards’ta değerlendirmeler; tasarım, içerik işlevsellik, kullanılabilirlik, web standartları ve çeşitli browserlara uyum kriterleri ele alınarak yapılıyor.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı web sitesini açtık!

Uçuş bilgileri, otopark ücreti, ulaşım, duty free fırsatları gibi bilgileri ulaşabileceğiniz, kişiselleştirebilir ana sayfa tasarımıyla kullanıcılara büyük kolaylık sağlayan, Microsoft SharePoint altyapısıyla geniş data paylaşımına elverişli İzmir Adnan Menderes Havalimanı web sitesini açtık.

CardFinans GO doğum gününüzü kutlar!

CardFinans’ın gençlik platformu gogogo’nun kullanıcılarına doğum günlerinde göndereceği eğlenceli ve flash animasyonlu bir mailing çalışması hazırladık. Kullanıcılara, doğum günü dileklerini sorarak onlara; “Bir Öpücük Yeter”, “Kucak Dolusu Hediye”, “Sürpriz Parti” seçeneklerinden hangisini tercih ettiklerini sorduk. Seçtikleri dileğin sonunda ise, doğum günü mesajımızı ilettik.

2011

Ankara Esenboğa Havalimanı web sitesi de uçuşta!Nisan, 2011

Microsoft SharePoint altyapısıyla geniş data paylaşımı içeren, kişiselleştirilebilir ana sayfa tasarımıyla kullanıcılara büyük kolaylık sağlayan, içerik ve uygulama konusunda kullanıcıların hayatını kolaylaştıracak birçok yeniliğe sahip Ankara Esenboğa Havalimanı web sitesini açtık!

İstanbul Atatürk Havalimanı, mobil sitesiyle cebinizde!Nisan, 2011

İstanbul Atatürk Havalimanı ile ilgili aradığınız; uçuş bilgileri, otopark ücreti, havalimanı bilgileri, ulaşım, duty free fırsatları gibi bilgilere cep telefonundan da ulaşmanızı sağlayan mobil site çalışmalarını tamamladık. Bu sayede tüm İstanbul Atatürk Havalimanı web sitesi uygulama ve içeriklerine, istediğiniz her yerde mobil site üzerinden ulaşabileceksiniz.

Galeri ve sergileriyle VakıfBank Sanat web sitesi!Mart, 2011

VakıfBank’ın bünyesinde yer alan sergi koleksiyonları ve galerilerindeki güncel sergi bilgilerinin yer aldığı VakıfBank Sanat web sitesinin çalışmalarını tamamladık. Sanatseverlerin, galeri salonuna gitmeden VakıfBank koleksiyonlarına ve güncel sergi bilgilerine rahatça ulaşabileceği sitede; sanat eserlerinin kullanıldığı bir puzzle oyununa da yer verdik.

BMW Keyfi, ekrana sığmadı!Mart, 2011

BMW için hazırladığımız yaratıcı take-over banner çalışmasını tamamladık. Kullanıcıların, araca yön verdiği ve çek-bırak yöntemiyle aracı hareketlendirdiği bannerda; otomobil, hızlanarak banner alanından cam kırılma efekti ile çıkıyor ve ardından ekrana BMW 316i ile ilgili fiyat ve ödeme koşulları bilgisi geliyor. “Arayalım” ve “tıklayın” butonlarıyla, kullanıcıların anında satın alma davranışına yönlendirildiği bannerda bulunan bir diğer önemli özellik ise; fiyatların, kura göre sürekli güncellenmesi.

TASK Su web sitesini açtık!Ocak, 2011

Akfen Holding bünyesinde yer alan, evsel ve endüstriyel atık suyu toplayan ve atık su arıtma hizmeti sağlayan TASK Su firmasının web sitesi çalışmalarını tamamladık. Sitede, Akfen Holding’in diğer firma web sitelerine uyumlu bir tasarım kullandık. Projelerin dönüşümlü olarak sergilendiği geniş banner alanı ile göz dolduran siteyi hemen keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Task Dilovası web sitesi ile şirket projelerini keşfedin! Ocak, 2011

Akfen Holding bünyesinde yer alan TASK Su firmasının yürüttüğü projelerden TASK Dilovası’nın web sitesi çalışmalarını tamamladık. Geniş banner alanı ve tab’li yapısıyla dikkat çeken sitede, Akfen Holding ve TASK Su firmalarının web sitelerine uyumlu bir tasarım kullandık. Kullanışlı bilgi mimarisi ile ziyaretçilere kolaylıklar sağlayan Task Dilovası web sitesini siz de keşfedin!

Land Rover’ın çarpıcı tasarımını web sitesine yansıttık! Ocak, 2011

Land Rover Türkiye web sitesini; uluslararası site tasarımına uyarladık. Hazırladığımız formlar ve uygulamalarla kullanıcıları satışa yönlendirirken, aynı zamanda güçlü bir veritabanı oluşturulması için alt yapı sağladık. Yüksek kaliteli videoları, fotoğraf galerileri, geniş banner alanı, açık site haritası, sade ve etkileyici yeni tasarımıyla adından oldukça söz ettirecek Land Rover web sitesi artık keşfe hazır!

2010

Ali ve Ayşe Yılbaşında Ne Yapsın? Aralık, 2010

Yılbaşı heyecanı hepimizi sarınca, kutlamalar için erkenden hazırlıklara başladık! Ve işte; çok sevilen ve tıklama rekorları kıran, Ali ve Ayşe Bayramda Ne Yapsın? projemizden sonra yepyeni bir çalışmayla karşınızdayız; Ali ve Ayşe Yılbaşında Ne Yapsın? Site ziyaretçileri, bu sefer şıklar arasından Ali ve Ayşe’nin yılbaşında ne yapacaklarına karar veriyor ve ardından yılbaşı dileklerimizi görüyorlar. Dileyenler bu eğlenceli yılbaşı tebriğini, Facebook’ta arkadaşlarıyla paylaşabiliyor.

TAV Atatürk Havalimanı Kasım, 2010

İçerik ve uygulama konusunda birçok yenilik içeren, Microsoft SharePoint altyapısıyla geniş data paylaşımı içeren ve kişiselleştirilebilir ana sayfa tasarımıyla kullanıcılara büyük kolaylık sağlayan İstanbul Atatürk Havalimanı Web sitesini açtık!

Büyük Kırmızı Ev Kasım, 2010

Büyük Kırmızı Ev’in yazılım, tasarım ve strateji çalışmalarını tamamladık. “Sizi Arayalım” ve “Hızlı Başvur” linklerinin her sayfada yer almasını sağlayarak, kullanıcılar için başvuruları çok daha kolay hâle getirdik.

Tıklamayan Kaybeder’e W³ Awards’tan Ödül! Kasım, 2010

Dünya çapında yaratıcı çalışmaların ödüllendirildiği W³ Awards’ta, Borusan Otomotiv’in dönemsel kampanyalarını duyurmak için hazırladığımız Tıklamayan Kaybeder mini sitesi ile Otomotiv kategorisinde Silver Ödül kazandık! Her yıl 3 binin üzerinde katılımla gerçekleşen W³ Awards’ın değerlendirmelerini; Yahoo, MTV, Disney ve Polo Ralph Lauren gibi kuruluşların yöneticilerinin yer aldığı Uluslararası Görsel Sanatlar Akademisi yapıyor.

Ali ve Ayşe Bayramda Ne Yapsın? Kasım, 2010

Kurban bayramını hep beraber kutluyoruz ve bayram için tüm çalışmalarımızı hazırlıyoruz! Yoğun tempomuzun arasında biraz da kendimize zaman ayırdık ve Ali ve Ayşe Bayramda Ne Yapsın diye düşünmeye başladık! Ali ve Ayşe Bayramda Ne Yapsın; çok keyif alarak yaptığımız, eğlenerek öğrendiğimiz bir proje. Site ziyaretçileri hem “Ali ve Ayşe Bayramda Ne Yapsın” diye karar veriyor hem de kurban bayramı dileklerimizi görüyor, bu dilekleri aynı zamanda facebook’ta arkadaşlarıyla paylaşabiliyor.

FormmobilEkim, 2010

Türkiye’nin lider mobil uygulamalarından olan ve kendi formunu tasarlamayı sağlayan Formmobil’in web site çalışmalarını tamamladık; siteyi çok daha kullanışlı ve sade bir hâle getirerek içeriklere ulaşılmasını kolaylaştırdık.

Posta GüverciniEkim, 2010

Figensoft bünyesinde yer alan; toplu SMS ve MMS gönderimi sağlayan Posta Güvercini Web sitesinin şablon ve html çalışmalarını tamamladık.

Tıklamayan Kaybeder yayında!Ekim, 2010

Borusan Otomotiv’in dönemsel kampanyalarını duyurmak amacıyla yola çıkılarak oluşturduğumuz Tıklamayan Kaybeder mini sitesini, Eylül ayı kampanyasını duyurmak için yeniden tasarladık.

Kaya Havacılık, yeni web sitesiyle havalandı!Ekim, 2010

Kaya Holding’in havacılık faaliyetleri ile uğraşan şirketi Kaya Havacılık’ın, web site tasarım ve yazılım çalışmalarını tamamladık. Sitede Kaya Holding web sitesi tasarım şablonu kullanarak, holding ve faaliyet alanı arasında bütünlük sağladık. Kullanışlı navigasyonu ve bilgi mimarisi ile kullanıcılar, bu siteyle birlikte aradıkları içeriklere çok daha rahat ve kolay ulaşabilecekler.

FigensoftEylül, 2010

Türkiye’de ve yurt dışında mobil teknoloji konusunda öncü şirketlerden biri olan Figensoft Web sitesi için ana sayfa ve alt sayfa tasarım şablonları oluşturduk ve bu sayfaların html kodlamalarını yaptık.

Altın Örümcek’ten Fishcard’a ve Akbank’a ödül! Eylül, 2010

8. Altın Örümcek Web Ödülleri’nde, Akbank ve Fishcard ile iki ödül birden aldık. 33 kategoride ödül dağıtılan gecede Akbank web sitesi; Finansal Servisler kategorisinde ikincilik ödülü alırken, Fishcard Hayaller Fabrikası’ndaki ödülleri kullanıcıya bir bakışta anlatmayı amaçlayan ve kullanıcının hayalleri üzerinden aktarılan Fishcard bannerı, halk oylamasında Halkın Favorisi seçildi!

Akfen GYOEylül, 2010

Akfen Holding bünyesinde yer alan Akfen GYO’nun web sitesini, Akfen Holding’le uyumlu bir tasarım yaparak tamamladık ve yayımladık.

IMA’dan Üstün Başarı Ödülü kazandık!Ağustos, 2010

İnteraktif tasarım dünyasının en saygın yarışmaları arasında yer alan IMA (Interactive Media Awards) değerlendirmeleri sonucunda Akbank web sitesi ile bankacılık kategorisinde “Üstün Başarı Ödülü” (Outstanding Achievement Award) kazandık. Başvurularda, web sitesi tasarım ve geliştirme alanında mükemmelliğin ve yüksek standartların arandığı Interactive Media Awards’ta, Akbank web sitesi;
 • Tasarım
 • İçerik
 • İşlevsellik
 • Kullanılabilirlik
 • Web standartları ve çeşitli browserlara uyum
kriterleri ele alınarak yapılan değerlendirmelerin sonucunda, her bir kriterde aldığı yüksek puanlarla Üstün Başarı Ödülü’nü kazandı.

Fish Card Kampanyalar SayfasıAğustos, 2010

Boyner Holding ve Akbank işbirliğinde geliştirilen Fish Card web sitesinin, kampanyalar bölümüne işlemlerinizi kolaylaştıracak yeni uygulamalar ekledik.

Wings Gezgin iPad Application Tanıtım Videosu Temmuz, 2010

Akbank Axess Wings kredi kartı ile kazanacağınız mil puanlar ile hangi şehirleri gezebileceğinizi kolayca görebilmek için hazırlanan Wings Gezgin iPad Application için tanıtım videosu/demo hazırladık.

VakıfBankkazan twitter sayfasını açtık!Temmuz, 2010

İletişim stratejilerinin güçlü silahlarından olan sosyal ağlarda da yeni projelerimiz devam ediyor. Çeşitli hayran sayfası yönetiminin ardından şimdi de VakıfBankkazan ile twitter’da yerimizi aldık!

Enfidha HavalimanıTemmuz, 2010

TAV Havalimanları Holding’in Tunus’ta inşaatını tamamlayıp işletmeye başladığı Enfidha Zine El Abidine Ben Ali’nin (Enfidha Havalimanı) İngilizce ve Arapça sayfalardan oluşan web sitesini açtık.

Fishcard bannerı, Halkın Favorisi Seçildi!Temmuz, 2010

Altın Örümcek Banner Kategorisi finalistlerinden Fishcard web sitesi bannerımız, halk oylamasında Halkın Favorisi seçildi! Fishcard Hayaller Fabrikası’ndaki ödülleri kullanıcıya bir bakışta anlatmayı amaçlayan ve kullanıcının hayalleri üzerinden aktarılan Fishcard bannerı, kazandığında mutlu olan Fishcard kullanıcısı uygulaması ile son derece eğlenceli. Altın Örümcek’te finale kalan diğer projelerimiz ise şöyle:
 • Citibank – Çevrimiçi Bankacılık
 • Akbank – Finansal Servisler (Bankacılık ve Finans)
 • Wingscard – Yaşam

VakıfBankkazan Projemiz, İnternette En İyi İlk 5’te!Temmuz, 2010

Dilden dile dolaşan ve sosyal ağlarda örnek gösterilen projelerimizden VakıfBankkazan twitter sayfamız, İnternette En İyi İlk 5 arasında yer aldı! Temmuz ayı başında yayımladığımız ve o günden bugüne hayran sayısı hızla artmaya devam eden VakıfBankkazan twitter projemizi; ünlü reklam danışmanı, komedyen ve köşe yazarı Ali Atıf Bir, 25 Temmuz Pazar günü Bugün gazetesinde yayımlanan makalesinde, “İnternette En iyi ilk 5″ arasında değerlendirdi. Şu anda yayımlanmakta olan pek çok internet projesi arasından sıyrılıp listede yer alabilmiş olan VakıfBankkazan projesinin ardından PR etkisi yüksek, eğlenceli projelerimiz son kullanıcı ile buluşmaya devam edecek.

TAV Yatırımcı İlişkileriTemmuz, 2010

İçerik ve uygulamaları ile pek çok yatırımcı ilişkileri web sitesine örnek olacak; keyifli tasarıma sahip, kullanışlı Microsoft SharePoint altyapısı ile ise geniş data paylaşımı içeren web sitelerine öncü olacak TAV Yatırımcı İlişkileri web sitesini açtık.

Seranit uygulamalarıHaziran, 2010

Seranit web sitesinin yayımlanmasının ardından evinizdeki üç alanı seramiklerle döşemenize olanak tanıyan Seranitle Yaşam ve içerisinde Takvim, Hesap Makinesi, Karo Hesaplayıcı, Döviz Kurları gibi uygulamalar yer Seranit Loca widgetlarını hayata geçirdik.

AKON (Akbank Kredi Online) YazılımıHaziran, 2010

Akbank’ın müşterileri için sistemi kullanarak Axess Tüketici Kredisi ve Anında Kart başvuru süreçlerini kontrol edebildikleri AKON yazılım projesini tamamladık!

Akbank Yatırımcı’yı yeniledik!Haziran, 2010

Akbank Yatırımcı web sitesinin yazılım ve tasarım çalışmalarını tamamladık. Var olan; Getiri Kıyaslama, Hesap Makinesi, Özgür Bar gibi uygulamalara ek olarak; İyimserlik Endeksi ve Piyasa Oylaması uygulamalarını geliştirdik, yatırım araçlarının değer/değişim ve yüzde bilgilerinin görüntülenebilmesini sağladık. Ayrıca ana sayfanın kullanıcılar tarafından klasik ve ya profesyonel görünümde seçilebilmesine imkân tanıdık.

Akbank’ı iPad’e taşıdık!Haziran, 2010

Türkiye’nin ilk iPad Şubesini bir ay içinde yayıma aldık! Teknolojinin önünde olmanın kusursuz bir örneği olarak iPad uyumlu teknolojisiyle Akbank.com ve Akbank iPad Şubesi’ni kullanıcıların hizmetine sunduk!

BMW Uzun Dönem Kiralama BölümüHaziran, 2010

BMW kullanıcılarının pek çok finansal avantaj sağlayabileceği Uzun Dönem Kiralama bölümünün tasarım ve yazılım çalışmalarını bir ay içinde tamamladık. Sayfada görsel tasarıma ve kolay erişebilirliğe önem verdik.

Akfen İnşaatHaziran, 2010

Akfen Holding bünyesinde yer alan Akfen İnşaat web sitesinin tasarım ve yazılım çalışmalarını tamamladık.

Akbank ATOMMayıs, 2010

Akbank Müşteri İlişkileri Yöneticileri’nin hayatlarını kolaylaştırmak için hazırlanan ATOM programını tanıtan stop motion çalışmamızı tamamladık. ATOM sayesinde MİY’ler, portföylerindeki müşteriler ile ilgili her türlü bilgiyi akıllarında tutmak zorunda kalmıyorlar.

Axess BoxMayıs, 2010

İçinden Axess Kızı çıkan widget uygulamamız; Axess Box, tamamlandı. Kullanıcılar bu uygulamayla; hem eğlenecek hem de kampanyalardan haberdar olabilecekler.

Kaya Holding

Havacılık, inşaat, turizm, finans, petrol, enerji ve içecek alanlarında faaliyet gösteren Kaya Holding’in web site çalışmalarını tamamladık. Sitede, holding faaliyet alanlarını ön plana çıkaran bir navigasyon yapısı kullanılarak her faaliyet alanı için ayrı sayfa tasarımları oluşturduk.

BMW, MINI Kullanılmış Otomobiller ve Land Rover Kullanılmış AraçlarNisan, 2010

BMW, MINI ve Land Rover tutkunları, kullanılmış araç aramalarını rahatlıkla yapabilsin ve yayındaki araçları kıyaslayıp kolayca kararını verebilsin diye; BMW Kullanılmış Otomobiller, MINI Kullanılmış Otomobiller ve Land Rover Kullanılmış Araçlar bölümleri yayında!

Akbank iPhone’da!Nisan, 2010

iPhone’a özel efekt ve kullanım kolaylıkları ile hazırlamış olduğumuz Akbank’ın iPhone’a özel tasarımı olan Akbank iPhone’u hayata geçirdik. Artık iPhone kullanıcıları, http://wap.akbank.com.tr/i/ adresinden iPhone’a özel Akbank sayfalarını keşfedebilecekler.

Borusan OtomotivNisan, 2010

Geçtiğimiz yıl 25. yılını kutlayan Borusan Otomotiv’in web sitesini yeniledik. Yeni tasarım konsepti ve güncellenmiş içerikleri ile Borusan Otomotiv web sitesi, grubun 25. yıl coşkusunun kurumsal ve seçkin bir uzantısı.

Kaya HoldingNisan, 2010

Havacılık, inşaat, turizm, finans, petrol, enerji ve içecek alanlarında faaliyet gösteren Kaya Holding’in web site çalışmalarını tamamladık. Sitede, holding faaliyet alanlarını ön plana çıkaran bir navigasyon yapısı kullanılarak her faaliyet alanı için ayrı sayfa tasarımları oluşturduk.

Akfen HoldingNisan, 2010

Ana faaliyet konuları arasında havalimanı, inşaat, liman yapım, yatırım ve işletmeciliği, enerji ve diğer altyapı yatırımları ile gayrimenkul yatırım projelerinin geliştirilmesi, yapımı ve işletmeciliği ve su ve atık su imtiyazları yatırım ve işletmeciliği yer alan Akfen Holding web sitesi tasarım ve yazılım çalışmalarını tamamladık. Web sitesinde; holding hakkında, sektörler, yatırımcı ilişkileri, sosyal sorumluluk, basın odası başlıklarında topladığımız ana menüye ek olarak sektörleri vurgulamak amacıyla bir de alt menü oluşturduk.

Seranit Granit SeramikMart, 2010

% 100 porselen karo üretimi yapan Seranit markasının web sitesini yayıma aldık. Örnek uygulamalarla açılan geniş görselli ana sayfası ile Seranit web sitesi; site ziyaretçilerine sayfalar arasında daha fazla keşif yapmaları için kışkırtıcı bir tasarım sunuyor.

Akfen Holding ile anlaştık!Mart, 2010

Ana faaliyet konuları arasında havalimanı, inşaat, liman yapım, yatırım ve işletmeciliği, enerji ve diğer altyapı yatırımları ile gayrimenkul yatırım projelerinin geliştirilmesi, yapımı ve işletmeciliği ve su ve atık su imtiyazları yatırım ve işletmeciliği yer alan Akfen Holding web sitesi için tasarım ve yazılım çalışmalarına başladık. Ayrıca Akfen Holding bünyesinde yer alan; Akfen İnşaat, Akfen GYO, Akfen Enerji, Task Su, Task Dilovası ve Hamdi Akın kişisel web sitesi için de hazırlıklara başladık.

Akbank AG (Almanya)Şubat, 2010

Özellikle Türkiye ve Avrupa arasında yatırım faaliyetleri gösteren kurumlar için bankacılık hizmetleri sunan Akbank AG (Almanya) web sitesini yayıma aldık!

Figensoft bizi seçti!Şubat, 2010

Türkiye’de ve yurt dışında mobil teknoloji konusunda öncü şirketlerden biri olan Figensoft ve onun bünyesinde yer alan Formmobil ve Posta Güvercini web sitleri için yazılım ve tasarım hizmeti vermeye başladık.

TAV Havalimanları Holding konkurunu kazandık!Şubat, 2010

TAV Havalimanları Holding’in işlettiği İstanbul Atatürk Havalimanı için açtığı konkuru kazandık! Ancak sadece İstanbul Atatürk Havalimanı web sitesinin değil TAV’ın bünyesinde yer alan diğer şirketlerin de web sitelerinin ve mobil sitelerinin de yenileme çalışmalarını yürüteceğiz. TAV AERO, TAV Yatırımcı ilişkileri, Atatürk Hava Limanı Mobil, TAV Bilişim Hizmetleri siteleri tasarım ve yazılım çalışmalarını yürüteceğimiz diğer sitelerden.

aRife taRifeOcak, 2010

Tüm online iletişim stratejilerini geliştirip tasarım, metin ve altyapı çalışmalarını yaptığımız bankacılıkta bir ilk olan Akbank aRife taRife projesini tamamladık! Web sitesi ana sayfasında bizleri karşılayan Arif Bey, Arife Hanım ve Arif Amca karakterleri; ister bireysel, ister KOBİ, ister ticari olsun; her ihtiyaca özel olarak hazırlanmış aRife taRife ürünlerini sevimli ve eğlenceli hareketleri ile site ziyaretçilerine tanıtıyor.

2009

BKT (Banka Komberate Tregtare)Aralık, 2009

Finance Central Europe’un “Arnavutluk’un En İyi Bankası – 2009” ve “Güney Doğu Avrupa’nın En İyi Bankası” ödüllerini layık gördüğü Arnavutluk BKT (Banka Komberate Tregtare)’nin tasarım, yazılım ve uygulama çalışmalarını tamamladık.

Akbank MevzuatAralık, 2009

Akbank’ın dış ticaret hizmetlerinden biri olan akbankmevzuat.com web sitesinin tüm tasarım, yazılım ve altyapı çalışmalarını tamamladık.

Kaya Holding web siteleri anlaşmasıAralık, 2009

Havacılık, inşaat, turizm, finans, petrol, enerji ve içecek alanlarında faaliyet gösteren Kaya Holding’in web site çalışmalarını üstlendik.

Turkline’a IMA’dan Outstanding Achievement ÖdülüKasım, 2009

Uluslararası platformda yılın en iyilerini seçen IMA (Interactive Media Awards) değerlendirmeleri sonucunda, Akbank web sitesi ile Outstanding Achievement ödülü kazandık. Tüm online iletişim stratejilerini geliştirip tasarım, yazılım ve içerik çalışmalarını tamamlandığımız Akbank web sitesi,
 • Tasarım
 • İçerik
 • İşlevsellik
 • Kullanılabilirlik
 • Web standartları ve çeşitli browserlara uyum
kriterleri ele alınarak değerlendirmelerin yapıldığı ödüllendirme sisteminde, her kriter için alınan yüksek puanlarla Outstanding Achievement ödülüne layık görüldü. Uluslararası katılımların gerçekleştiği bankacılık kategorisi değerlendirmelerinde 47 başvurunun yapıldığı ve Akbank web sitesinin ödüle layık görüldüğü Interactive Media Awards, başvurularda web sitesi tasarım ve geliştirme alanında mükemmelin ve yüksek standartların sunulması ve başarılı girişimleri ile şahıs ve firmaların ödüllendirilmesi konusunda faaliyet gösteriyor.

Ödüllere doymuyoruz: IMA’dan 2 ödül daha Kasım, 2009

Tüm online iletişim stratejilerini geliştirip tasarım, yazılım ve içerik çalışmalarını tamamladığımız Citibank web sitesi, uluslararası platformda yılın en iyilerini seçen IMA (Interactive Media Awards) değerlendirmeleri sonucunda, bankacılık ve finansal servisler kategorilerinde Outstanding Achievement ödülleri kazandı. Uluslararası katılımların gerçekleştiği bankacılık ve finansal servisler kategorisi değerlendirmelerinde Citibank web sitesi,
 • Tasarım
 • İçerik
 • İşlevsellik
 • Kullanılabilirlik
 • Web standartları ve çeşitli browserlara uyum
kriterleri ele alınarak değerlendirmelerin yapıldığı ödüllendirme sisteminde, her kriter için alınan yüksek puanlarla, Outstanding Achievement ödüllerine layık görüldü. Arka arkaya pek çok ödülle onurlandırıldığımız Interactive Media Awards, başvurularda web sitesi tasarım ve geliştirme alanında mükemmelin ve yüksek standartların sunulması ve başarılı girişimleri ile şahıs ve firmaların ödüllendirilmesi konusunda faaliyet gösteriyor.

Yeni yüzüyle VakıfBank.com.tr Kasım, 2009

En yeni, yaratıcı, viral ve akıllı teknolojilerin takibi ve uygulanması sonucunda VakıfBank web sitesini yeniledik! Kolay kullanım ve navigasyon çözümleri aranan web sitesinde, binlerce sayfa arasında kullanıcıların rahatlıkla dolaşabilme keyfini sürebileceği uygulamalar gerçekleştirdik.

VakıfBank’a yeni bir bakış açısı: TİK stop motion bannerKasım, 2009

VakıfBank’ın “Burası sizin yeriniz” sloganı çerçevesinde, VakıfBank hedef kitlesinin genişletilmesi, web sitesindeki ziyaretçi sayısının ve sitede geçirilen zamanın artırılması ve sitenin viral değerinin artırılması amacıyla; VakıfBank web sitesi ana sayfasında hem görsel hem de içerik olarak desteklenmiş bir stop motion çalışması gerçekleştirdik.

Akbank N.V.Kasım, 2009

Hollanda’da Akbank T.A.Ş.’ye bağlı olarak kurulan Akbank N.V’yi; kuruluşun online pazarlama ve iletişim stratejilerini belirleyip gerekli tasarım, yazılım ve uygulamaları yapılandırarak yurt dışı internet kullanıcıları ile buluşturduk.

VakıfBank Stop Motion Banner Ekim, 2009

VakıfBank’ın “Burası sizin yeriniz” sloganı çerçevesinde, VakıfBank web sitesi ana sayfasında hem görsel hem de içerik olarak desteklenmiş bir stop motion çalışması gerçekleştirdik. Eğlenceli kurgusu ile hayallerini gerçekleştirmek üzere VakıfBank’a gelerek Taksitli İhtiyaç Kredisine (TİK) başvuranların dileklerinin şıp diye gerçekleştirildiğini anlattığımız stop motion bannerda; VakıfBank müşterilerinin kendi yerleri gibi hissedecekleri VakıfBank’ta akıllarında olan ne varsa hepsinin kolayca çözümlenebileceğini vurguladık.

aRife taRife Ekim, 2009

Bankacılıkta bir ilk olan Akbank aRife taRife ürünü web sitesini yayıma aldık! Tüm online iletişim stratejilerini geliştirip tasarım, metin ve altyapı çalışmalarını tamamladığımız aRife taRife projesi; tasarım, altyapı ve yaratıcı uygulamalarıyla oldukça iddialı bir site olarak kullanıcıya sunuldu.

TTNET Vitamin LiseEkim, 2009

TTNET’in Lise öğrencilerine yönelik eğitim portalı olan TTNET Vitamin Lise için online iletişim stratejilerini geliştirmiş olduğumuz çalışmalar doğrultusunda web sitesinin tasarım, metin ve altyapı çalışmalarını tamamladık.

Global Finance’ten Akbank web sitesine iki ödül birden!Ağustos, 2009

Tüm iletişim stratejilerini, web sitesi tasarım ve altyapısını oluşturup Mayıs 2009’da hayata geçirdiğimiz Akbank web sitesi; Global Finance Magazine’den iki ödül birden kazandı. Kriterlerin; online iletişim stratejilerinin en iyi şekilde kullanılması, internet bankacılığı kullanım oranlarının ve online sunulan ürün yelpazesinin artırılması, web sitesi tasarım ve işlevselliği gibi konular üzerine yoğunlaştığı “Dünya’nın En İyi İnternet Bankacılığı Ödülleri” dâhilinde Akbank, “Avrupa’nın En İyi Bilgi Güvenliği Girişimleri” ve “Avrupa’nın En İyi Online Mevduat Kazanımı” kategorilerinde iki ödüle layık görüldü. 35 ülkeyi kapsayan “Dünyanın En İyi Internet Bankası Ödülleri”, 2009 yılının Kasım ayında New York’ta yapılacak bir tören ile sahiplerine verildi.

Seranit Granit SeramikAğustos, 2009

% 100 porselen karo üretimi yapan Seranit’in web sitesi için strateji, tasarım, yazılım ve uygulama çalışmalarına başladık.

Aktif BankTemmuz, 2009

Değişen ismi ve logosuyla bir bütün oluşturan, yenilenmiş yüzüyle kurumsal kimliğini tamamıyla yansıtan Aktif Bank web sitesini yayıma aldık! Sade fakat özgün tasarımı, kullanıcı dostu navigasyon sistemi ve anlaşılır metinleriyle; Aktif Bank web sitesini tamamen yepyeni bir şekle büründürdük.

Akbank 3GTemmuz, 2009

3G hakkında bilgilendirici bir içeriğe sahip olan Akbank 3G web sitesinin tasarım ve yazılım çalışmalarını tamamladık. Hızlı kablosuz internet bağlantısı 3G teknolojisinin özelliklerini ve Akbank’ın 3G dünyasındaki yeniliklerini anlatabilmek için hazırladığımız Akbank 3G web sitesini yalın bir tasarım ve navigasyon sistemi kullanarak geliştirdik.

VakıfBank Web DilimiTemmuz, 2009

VakıfBank’ın en önemli ve en güncel kampanyasının daha rahat takip edilmesini ve VakıfBank’ın güncel iç piyasa bilgilerine rahatlıkla ulaşabilmeyi sağlayan VakıfBank Web Dilimi çalışmasını tamamladık.

Bıçakcılar Laboratuvar Medikal A.Ş.

Tıbbi cihaz CE işaretlemesi için gerekli testlerde çözüm ortağı olarak hizmet vermekte olan Bıçakçılar Laboratuvar Medikal A.Ş. web sitesinin yeniden yapılandırma çalışmalarını tamamladık. Kurduğumuz CMS altyapısı ile içerik yönetimini kolay anlaşılır ve hızlı bir hâle getirdik ve siteyi; yeni tasarımda navigasyonu kolaylaştıran pek çok altyapıyla geliştirdik.

Akbank, internette 3. boyuta geçtiHaziran, 2009

Akbank’ın “yenilikçi güç” konsepti ile birebir uyum sağlayacak şekilde tüm strateji, altyapı, tasarım ve yazılım çalışmalarını tamamlayarak Akbank için yepyeni bir web sitesi oluşturduk. Yepyeni konsepti ile adeta zamanın ötesine geçirmeyi hedeflediğimiz Akbank web sitesinde kullanıcılar; ana sayfada 3 boyut destekli bir sergide gezer gibi dolaşabiliyor, Web TV internet televizyonu sayesinde ise finans haberlerini takip edebiliyor.

Tıklamayan KaybederMart, 2009

Borusan Otomotiv’in dönemsel kampanyalarını duyurmak amacıyla yola çıkarak oluşturduğumuz yepyeni ve geri dönüşümlü bir mini site fikri olan Tıklamayan Kaybeder web sitesini, aralık ayından bu yana çok farklı altyapılarla üçüncü kez hazırladık. Borusan Otomotiv’in Mart ayı fırsatlarından olan “Sürüş keyfine İstanbul’da başlayın, Salzburg’da M ile devam edin” kampanyası için ise yine eski altyapıyı tümden yok ederek yepyeni bir web sitesi ile kullanıcının karşısında çıktık.

yuzdekirkdort.comMart, 2009

Land Rover, devletin yaptığı indirimlere bir de kendi ek indirimlerini uygulayarak ÖTV oranını sadece % 44’e indirdi. Böylesine ilgi gören bir kampanyanın duyurusunu yapma görevini ise yuzdekirkdort.com web sitesi üstlendi. yuzdekirkdort.com web sitesinde kullanıcılar; indirimli Land Rover modellerini yakından inceleyip modellerin teknik verileri ve donanımları hakkında bilgi alabiliyor. Sitede yer alan bilgi formları ise ziyaretçilerin diledikleri model hakkında yetkililer tarafından aranmak için başvuru yapmalarını sağlıyor.

Tıklamayan KaybederŞubat, 2009

Borusan Otomotiv’in “Üç gün Paris mi? Ömür boyu BMW mi?” “Üç gün Roma mı? Ömür boyu BMW mi?” sloganı ile yola çıkarak başlattığı son kampanyası için Tıklamayan Kaybeder web sitesini, yeniden tasarladık ve yepyeni bir altyapı ile yeniden yayımladık. 10 – 28 Şubat 2009 tarihlerinde yayımlanan ve ömür boyu BMW sahibi olmak ile 3 günlük Avrupa seyahatlerini karşılaştırarak kullanıcılara müzik ve görüntülerle etkileyici bir tecrübe yaşatan Tıklamayan Kaybeder web sitesi, BMW AG tarafından pazarlama alanında “Best Practice” seçildi ve pazarlama alanında diğer ülke temsilciliklerine örnek olarak gösterildi.

AKLeaseOcak, 2009

20 yıldır Türkiye’de faaliyetlerini başarılı bir şekilde devam ettiren AKLease’in web sitesini, leasinge konu tüm ekipmanlar için müşterilerine sunduğu yaratıcı ve hızlı çözümlerini internet kanalıyla efektif bir şekilde duyurmak amacıyla yeniledik! AKLease web sitesi için öncelikle site yönetimini kolaylaştırıp hızlandıracak CMS sistemi kuruldu. Web sitesi; online başvuru sistemi, kira bedeli hesaplayıcısı, hemen başvuru uygulamaları ile zenginleştirildi.

Citi Axess Haziran, 2009

Renkli, yaratıcı ve kullanışlı! Citi’nin yepyeni ürünü, Citi Axess’in web sitesi yayında! Citi’nin yepyeni yıldızı Citi Axess web sitesinin tasarım ve yazılım çalışmalarını tamamladık. “Yıldız olmak ve yıldız doğmak” konsepti üzerine geliştirilen Citi Axess ürünü için, yıldız olma kurgusu üzerinden giderek ana sayfada ve alt sayfalarda her zaman kullanıcı ile birlikte olup kullanıcının site içinde kaybolmasına izin vermeyecek bir sahne yarattık. Kullanıcı alışkanlıklarına yeni ve kullanışlı bir çözüm üreten bu sahnede; Citi Axess web sitesinin sunduğu hemen başvur, taksit ürünleri, kampanyalar, anlaşmalı alışveriş noktaları ve hizmetler bölümlerine yaratıcı ve gözlere hitap eden bir kurgu ile yer verdik.

2008

Tıklamayan Kaybeder Aralık, 2008

Borusan Otomotiv’in BMW 116i 5 kapı, BMW 318d Sedan, BMW X3 xDrive20d ve BMW X5 xDrive30d modelleri için başlattığı sınırlı sayıdaki kampanyası için eğlenceli bir web sitesi oluşturduk. 28 Kasım – 31 Aralık 2008 tarihlerinde yayımlanan ve kullanıcıların; kampanya modellerini yol üstünde ilerlerken izleyip dilediklerinde hızlandırabilecekleri, modeller hakkında detaylı bilgi alıp bilgi formu için başvurabilecekleri bir sistem üzerine kurgulanan web sitesi; hedef kitleye başarılı bir şekilde ulaşarak kampanya bilinirliğinin artırılmasında aktif bir rol oynadı.

Vakıfbank Rail & Miles Aralık, 2008

Türkiye’nin tren bileti kazandıran tek kredi kartı Rail & Miles için, tasarım ve navigasyona yepyeni bir bakış açısı kazandıran bir web sitesi oluşturduk. Kullandıkça tren bileti kazandıran kredi kartı konseptine uygun olarak, kullanıcıların sıcak ve samimi bir istasyona gelmiş gibi hissetmelerini sağlaması amacıyla tasarlanan ana sayfada, her ayrıntı düşünüldü ve bu sayede kullanıcının aradığı her şeye eğlenceli ve kolay bir şekilde ulaşması mümkün kılındı. Zengin ve sade içeriği ile ziyaretçilerinin her türlü sorusuna net bir şekilde cevap vermeyi hedefleyen web sitesi aynı zamanda, kullanıcıların Rail & Miles kredi kartına ve diğer Vakıfbank kredi kartlarına başvurabilmelerini sağlıyor.

E-Kent Aralık, 2008

Türkiye’nin önde gelen şehirlerinde; raylı sistemde, belediye ve özel halk otobüslerinde, otopark, hayvanat bahçesi, müze gibi kamusal alanlarda; elektronik ücret toplama çözümlerini ve kolay ve hızlı ödeme sistemlerini, şehirlerin özel ihtiyaçlarını da dikkate alarak kurmakta ve işletmekte olan ve ayrıca, ulaşımda planlama ve verimlilik danışmanlığı hizmetleri sunan E-Kent için web sitesi tasarım ve yazılım çalışmaları tamamladık. Turnikeler, manyetik biletler, araç takip sistemleri gibi detaylı hizmetlerin ve diğer tüm zengin içerik bilgilerinin sade bir tasarım ve anlatım ile kullanıcılara ulaştırıldığı web sitesinde çevreci bir görünüm ile şehrin sunduğu tüm olanakların birleştirilmesi hedeflendi.

İnteraktif Pazarlama Ödülü Grand Interactive Awards 2008 Kasım, 2008

İnteraktif Pazarlama Ödülleri “En İyi Düzenli E-bülten Çalışması” kategorisinde Akbank N’e – haber mailingi ile ödül kazandık. Değerlendirme kriterlerinin;
 • Görsel tasarımda yaratıcılık
 • Metin yazımında ve içerikte yaratıcılık
 • Düzenli gönderim
 • Tıklatabilme potansiyeli
 • Özgünlük
 • Estetik
 • İzinli pazarlama kurallarına uygunluk
 • Genel kabul görmüş teknik kurallara uygunluk (boyut, KB, flash kullanmamak, e-postanın görüntülenmesinde problem yaratabilecek teknolojileri kullanmamak v.b.)
 • Segmentasyon ve mesaj kişiselleştirilmesinde yaratıcılık
 • Açılma oranı, tıklanma oranı v.b. rakamsal sonuçlar
olduğu GIA’da, tasarım ve iletişim konseptinin tamamen bize ait olduğu Akbank N’e – haber mailingi, 145 katılımcının arasından sıyrılarak “En İyi Düzenli E-bülten Çalışması” kategorisinde ödül kazanmayı başardı.

Akbank e-ticaret Kasım, 2008

Akbank Sanal POS ürününü, müşterilerinin kullanımına sunan Akbank e-ticaret için kolay anlaşılır, kullanıcı dostu, etkin navigasyon sistemine sahip bir web sitesi oluşturduk.

Citi Türkiye Kasım, 2008

Dünyanın lider finans kuruluşu Citi bünyesinde faaliyet gösteren Citi Türkiye için; sade, kolay anlaşılır ve hızlı iletişim kuran bir web sitesi mimarisi oluşturulması hedefi doğrultusunda, sitenin tasarım ve yazılım çalışmalarını tamamladık. Kullanıcıların ürünler hakkında önce kısa bilgi alıp ardından hemen başvuru yapılabileceği ya da daha detaylı bilgi almak isteyenlerin ayrıntılara kolayca ulaşabileceği bir sistem ile geliştirilen alt sayfalar ise ürün tanıtımının yapılmasıyla birlikte satışını da hedefleyen pazarlama stratejileri için etkili bir iletişim yöntemi.

E-Kent Kasım, 2008

Türkiye’nin önde gelen şehirlerinde; raylı sistemde, otobüslerde, otopark, hayvanat bahçesi, müze gibi kamusal alanlarda; elektronik ücret toplama çözümlerini ve kolay ve hızlı ödeme sistemlerini, şehirlerin özel ihtiyaçlarını da dikkate alarak kurmakta ve işletmekte olan E-Kent’in web sitesi tasarım ve yazılım çalışmalarını yürüteceğiz.

Maximiles.com.tr’ye metin hizmeti veriyoruzEkim, 2006

Türkiye İş Bankası’nın sunduğu kredi kartlarından Maximiles için web sitesi içeriği hazırlamaya başladık. Şehir Rehberi, Gezi Rehberi ve Pratik Rehber bölümlerinin içeriklerini hazırladığımız web sitesinde gezginlere detaylı ve faydalı bilgiler sunuluyor.

Koç.netEylül, 2006

Koç.net ana sayfası için; trendleri takip eden, sade, kompakt bir konsept oluşturularak yeni bir tasarım çalıştık. Yeni tasarım ile birlikte ana sayfa altyapı çalışmalarını da tamamladık.

FishcardEylül, 2006

Kredi kartları konseptine yepyeni fikir ve alternatiflerle farklı bir bakış açısı getiren Fishcard web sitesini; marka lansmanı ile birlikte açtık. Fish’e tasarım, altyapı ve yazılım çalışmaları konularında hizmet veriyoruz.

SmileEylül, 2006

Ses taşıma ve telefon hizmetlerinin serbestleştirilmesiyle, uzak mesafe telefon hizmetleri sunmaya başlayan Doğan Telekom’un bireysel adsl hizmetlerinde faaliyet gösterdiği smile adsl markasının web sitesini yeniledik. Web sitesi için smile adsl’in ihtiyaçları doğrultusunda; çeşitli sorgulama ekranları, online işlemler menüsü, yardım ve destek ve sıkça sorulan sorular gibi bölümler ile kullanıcı dostu bir web sitesi kurguladık. Bireylerin ve kurumların ihtiyaçlarına en kısa yoldan cevap verilmesi hedeflenen proje için, yazılım ve tasarım çalışmalarını tamamladık.

Gartner & 1to1 Media ÖdülüEylül, 2006

Tasarım, uygulama ve danışmanlık hizmetlerini üstlendiğimiz inovatif projeler, yeni kanallar kategorisinde dünya çapında bir ödüle layık görüldü. Dünyanın önde gelen bilgi teknolojileri araştırma ve danışmanlık şirketlerinden Gartner, Inc. ve müşteri odaklı stratejiler (CRM) alanında bir otorite kabul edilen 1to1 Media tarafından gerçekleştirilen Müşteri Odaklılık Ödülleri “Yeni Medya” kategorisinde, Akbank için tasarım, uygulama ve danışmanlık hizmetlerini üstlendiğimiz; Büyük Kırmızı Ev, Kredi Makinesi, WebKredi projelerimiz ödül kazandı. Türk bankacılık sektörünün ilkleriyle tanıştırmayı hedeflediğimiz Akbank’ın yenilikçi yönünü; Akbank’ın hedefleriyle örtüşen tasarım, uygulama ve danışmanlık hizmetleri ile tamamlarken; projelerin strateji, teknoloji ve uygulamayı bir araya getirip Akbank müşterilerine ideal hizmetler sunuyor olmaları; Akbank’ın dünya çapında pek çok büyük şirketin arasından sıyrılıp ödül kazanmasında büyük rol oynadı. Birlikte çalışmalarına devam ettiğimiz ve stratejik danışmanlık, tasarım ve uygulama hizmetlerimizle desteklediğimiz pek çok proje ile Akbank; yenilikçi ve müşteri odaklı çalışmalar sunmaya devam edecek.

Aktif Bank Temmuz, 2008

Değişen ismi ve logosuyla bir bütün oluşturan, yenilenmiş yüzüyle kurumsal kimliğini tamamıyla yansıtan Aktif Bank’ın tasarım ve yazılım çalışmalarını yürütmeye başladık.

Borusan Güç SistemleriHaziran, 2008

İş makineleri ve güç sistemlerinde dünya lideri Caterpillar’ın Türkiye temsilciliğini 1994 yılından beri sürdürmekte olan Borusan Güç Sistemleri’nin web site güncelleme ve geliştirme çalışmalarını tamamladık. Site kullanıcıları ve site içerik yönetimi için kullanım kolaylığı sağlaması amacıyla, site içi arama ve CMS (İçerik Yönetim Sistemi) uygulaması geliştirdik.

RMK TersaneleriMayıs, 2008

RMK Tersanelerinin tüm web sitelerinin yazılım ve tasarım çalışmalarını tamamladık. RMK Marine, RMK Yachts, RMK Naval ve RMK Shipyards web siteleri için her markanın kendi konseptine uygun ve aynı zamanda birbirleriyle uyumlu çizgiler taşıyan tasarımlar yaptık. Web siteleri için ayrıca CMS uygulamaları da hazırladık.

Finansbank Gençlik PlatformuNisan, 2008

Finansbank Gençlik Platfomu alt yapı ve yazılım çalışmalarını tamamladık. Sitedeki içerikler, yarışmalar, verilen ödüller kullanıcılardan gelen fikirler, yorum ve eleştiriler doğrultusunda sürekli olarak güncellenecektir.

Altın Örümcek’te ödülleri topladık!Nisan, 2008

10 Nisan 2008’de, Altın Örümcek 2007 ödülleri verildi. Ödül aldığımız siteler ve ödülleri: 2007, Turkline Ajans Başarı Ödülü 2007, Lokalizasyon Kategorisi 1.lik ödülü, www.bmw.com.tr 2007, E-ticaret Kategorisi 1.lik ödülü, www.biletix.com 2007 Çevrimiçi Bankacılık 2.lik ödülü, www.akbank.com 2007, Çevrimiçi Bankacılık Finalist, www.vakifbank.com 2007, Finansal Servisler Finalist, www.axess.com.tr 2007, Finansal Servisler Finalist, www.akbank.com/yatirimci 2007, Finansal Servisler Finalist, www.akbank.com 2007, Otomotiv Finalist, www.landrover.com.tr 2007, Topluluk / Sosyal İletişim Finalist, www.exi26.com Geçmiş senelerde kazandığımız ödüller: 2006, Turkline Ajans Başarı Ödülü 2006, Servisler Kategorisi 1.lik ödülü, www.biletix.com 2006, E-ticaret Kategorisi 2.lik ödülü, www.biletix.com 2006, Telekomünikasyon 2.lik ödülü, www.koc.net 2006, Çevirimiçi Bankacılık 2.lik ödülü, www.akbank.com 2006, Finansal Servisler 3.lük ödülü, yatirimci.akbank.com 2006, Kurumsal İletişim 3.lük ödülü, www.akbank.com 2005, Altın Örümcek Ajans Başarı Ödülü: Turkline 2005, Altın Örümcek 1.lik Ödülü: www.bmw.com.tr 2005, Altın Örümcek 2.lik Ödülü: www.thy.com.tr 2005, Altın Örümcek 3.lük ödülü: www.landrover.com.tr 2004, Altın Örümcek 1.lik ödülü: www.turkcell.com.tr 2000, Yıldız Teknik Üniversitesi En İyi Teknolojik Uygulama Ödülü: Migros Sanal Market 2000, Asım Bezirci Yüksek Muhasebe Onur Ödülü, MMMB sitesi

TurkBarter Mart, 2008

Barter Ticaret Sistemlerini online platforma taşıyan TurkBarter için bir web sitesi oluşturduk. Barter Shop, Barter Müzayede, Üyelik, Barter Online gibi uygulamaları bünyesinde barındıran portal için tasarım ve CMS uygulaması çalışmalarını tamamladık.

Borusan Otomotiv Motor SporlarıŞubat, 2008

2008 yılı WTCC ile birlikte ilk kez tamamı Türk sporculardan ve yarış ekibinden oluşan bir takım kurulmasıyla, Borusan Otomotiv Motor Sporları platformunu açtık. Portal için BMW siteleri ile uyumluluk gösteren, flash uygulamaların kullanıldığı bir tasarım konsepti oluşturduk.

Finansbank Gençlik PlatformuOcak, 2008

Finansbank Gençlik Platfomu alt yapı ve yazılım çalışmalarına başladık.

2007

RMK Tersaneleri Aralık, 2007

RMK Tersanelerinin tüm web siteleri; RMK Marine, RMK Yachts, RMK Naval ve RMK Shipyards için tasarım ve yazılım çalışmalarını biz yürüteceğiz.

Yapı Kredi WorldcardKasım, 2007

Yapı Kredi Worldcard web sitesi alt yapı ve yazılım çalışmalarını tamamladık. Worldcard sitesinin tüm sunucu taraflı yazılımları; CMS (İçerik Yönetim Sistemi), alt yapı ve güvenlik unsurları tarafımızdan yapılıyor.

TURQUALITY®Aralık, 2007

Çeşitli sektörlerdeki Türk markalarının dünya çapında markalaşması amacıyla devlet destekli olarak kurulan bir program olan TURQUALITY® için bir web sitesi oluşturduk. Turquality web sitesi için proje hedeflerini yansıtan renk skalalarını efektif bir şekilde kullanarak bir tasarım konsepti oluşturduk; site için ayrıca site içi arama sistemi, CMS uygulaması, metin ve tasarım kılavuzları hazırladık.

Akbank Kredi MakinesiEkim, 2007

Dünyada bir ilk olan Akbank Kredi Makineleri’nin arayüzlerini tasarladık. Akbank Kredi Makinesi; 2 Ekim 2007 tarihinde, Tüyap Beylikdüzü CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı’nda, Akbank Genel Müdürü Sayın Zafer Kurtul ve Akbank Perakende Bankacılıktan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Sayın Hakan Binbaşgil’in katıldığı bir basın toplantısı ile tanıtıldı. 2 yıl içerisinde Türkiye’nin her yerinde karşılaşacağımız; kullanıcısı ile konuşan ve dostça iletişim kuran bu makinelerin, kullanışlı olması için arayüz tasarımları, etkili bilgi mimarisi çalışmaları yapılarak tamamlandı.

TTNET WebSitesiEkim, 2007

Ülke genelinde en yaygın satış ağına sahip geniş bant internet sağlayıcısı TTNET’in web sitesi çalışmalarını tamamladık. Web sitesi tasarımı, site içi arama sistemi, CMS uygulaması ve TTNET Webim (sitebuilder) template çalışmalarını yaptık. Sitenin aylık tasarım, güncelleme, geliştirme hizmetleri; tarafımızdan sağlanmaya devam edilecek.

TurkBarterEkim, 2007

Barter Ticaret Sistemlerini online platforma taşımak isteyen TurkBarter için web sitesi çalışmalarına başladık.

Citigold web sitesiEylül, 2007

Citibank Citigold web sitesinin tasarımlarını tamamlayarak siteyi yayımladık.

Coca-Cola B2B sipariş sistemiHaziran, 2007

Coca-Cola için B2B sipariş alt yapı çalışmaları hazır! Coca-Cola’nın pazarlama malzemeleri siparişlerinin standart ve hatasız şekilde, çözüm ortağı ajanslara iletilmesi amacıyla bir sipariş sistemi oluşturup internet üzerinden, yetkili kullanıcılar tarafından erişimini sağlayarak yayına açtık.

TURQUALITY® Ekim, 2007

Çeşitli sektörlerdeki Türk markalarının dünya çapında markalaşması amacıyla devlet destekli olarak kurulan bir program olan TURQUALITY® için web sitesi çalışmalarına başladık.

BMW Motosiklet web sitesi yenilendi!Mayıs, 2007

Daha önce tasarımı yine tarafımızdan yapılan BMW Motosiklet web sitesinin yenileme çalışmalarını tamamladık.

Vegatel web sitesiMayıs, 2007

Avea Türkiye distribütörü Vegatel’in web sitesinin, yazılım ve tasarımlarını tamamlayarak yayına aldık.

Petkim Dijital Data OdasıMayıs, 2007

Petkim’in özelleştirmesi için, ihaleye katılacak olan şirketlerin gerekli araştırmalarını yaparak, Petkim dokümanlarına her yerden hızlıca ulaşmalarını sağlayacak bir yazılım hazırladık.

Turkline, 10 yaşında!Nisan, 2007

Bankacılıktan otomotive, üretimden hizmet sektörüne, mağazacılıktan havayollarına hizmet verdiğimiz pek çok sektörde yarattığımız öncü projelerimiz ve interaktif pek çok çalışmamızla 10. yaşımızı doldurmuş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Dijital dünya giderek genişliyor ve kurumlarca önemi her gün daha fazla fark edilir hâle geliyor. Ve bu sebeple; artmakta olan dijital pazarlama talebini karşılamak için, 4. Levent, Teknoloji Plaza’daki merkezimize modern ofis alanları ilave ediyoruz; yeni ofis alanlarımız Ağustos ayında, Plaza’nın 1 ve 2. katlarında hizmete giriyor. Ayrıca, bugün itibariyle Kuzey Kıbrıs’ta yeni bir şubenin de kurulum işlemlerini tamamladık.

ATM Dalaman Havaalanı Web SitesiNisan, 2007

ATM Dalaman Havaalanı web sitesini tasarlayıp yayına açtık. Dalaman Havaalanı’na iniş yaparak ülkemizi ziyaret edecek turistler üzerinde ülkemiz adına olumlu bir etki bırakabilmek için; dünyadaki örneklerini analiz ederek sade bir tasarım, kolay kullanılabilen bir bilgi mimarisi oluşturduk.

Citibank ve Citi GoldNisan, 2007

Citibank ve Citi Gold sitelerinin; aylık tasarım, güncelleme, danışmanlık hizmetlerini vermeye başladık.

Akbank ATM ekranlarıNisan, 2007

Türkiye’deki yeni nesil Akbank ATM arayüzlerinin tasarımlarını hazırladık. Kullanımı kolay, tasarımı Akbank kimliği ile tutarlı bir çalışma yapmayı ve bankacılık işlemlerini mümkün olduğunca kolaylaştırmayı hedefledik.

EmlakveBen web sitesiNisan, 2007

Akbank sponsorluğunda EmlakveBen web sitesinin tasarım ve yazılım çalışmalarını tamamladık. Amacımız; kimsenin hiçbir ücret ödemeden, istediği adette konut ve iş yeri ilanını rahatça verebileceği bir hizmet sitesi yaratmak. Sonrasında, siteyi üyelerinin görüşleri doğrultusunda sürekli olarak geliştirmek ve iyi hizmetler sunmak.

VakıfBank Web Sitesi yayında!Nisan, 2007

Yeni VakıfBank web sitesini tasarlayarak yayına aldık. Tasarımını ve veri alt yapısını değiştirerek yepyeni bir site tasarladık. Sitenin; aylık tasarım, danışmanlık, metin ve güncelleme hizmetleri de bizim tarafımızdan yönetilecek.

TTNET de bize katıldı!Mayıs, 2007

Ülke genelinde en yaygın satış ağına sahip geniş bant internet sağlayıcısı TTNET’e strateji, tasarım ve yazılım alanlarında danışmanlık vermeye başladık.

Axess Kredi OnlineŞubat, 2007

Axess Kredi Online (AKON) projesini tamamladık. Türkiye’nin her yerinde Axess kart ile son kullanıcılara kredi kullandırma, kredi iptal ve bu işlemler ile ilgili raporlama ekranlarının tasarımları, arayüz kodlama ve sunucu taraflı yazılımlarını hazırladık.

Yeni BMW web sitesiŞubat, 2007

Yeni BMW web sitesini yayına açtık. Aylar süren yoğun bir çalışmanın sonunda sitenin tasarımının yanı sıra alt yapısında önemli değişiklikler yaptık. Kolay güncellenebilir, modüler bir sistem yaratmaya çalıştık. Sitenin tüm ön yüzü için bir flash motoru geliştirdik. Bu motor, site içeriğinin tamamını; XML metin içerikleri, görsel içerikleri, video ve flash içerikleri uygun şekilde birleştirip, kullanıcıya sunuyor. Bu içerik katmanları da ayrıca özel editörler vasıtası ile arka planda değiştirilebiliyor.

Vegatel de bize katıldı!Şubat, 2007

Avea Türkiye distribütörü Vegatel’in web sitesi yazılım ve tasarım çalışmalarını biz yürütmeye başladık.

Axess’e de hizmet vermeye başladık. Şubat, 2007

Akbank kredi kartı Axess’in web sitesi için yazılım ve tasarım danışmanlığına başladık.

Koç Tanı Paro çalışmalarını tamamladık.Ocak, 2007

Migros, Aygaz, Opet, Arçelik, Ford gibi kurumlardan alışveriş yapanların tanıdığı Koç Paro ekranlarının web arayüzlerinin yazılım çalışmalarını tamamladık. Java platformunda geliştirdiğimiz yazılım uygulamaları ile sade bir bilgi mimarisinde fonksiyonel bir site oluşturup, herkesin beğenisini kazanmayı ve Paro üyelerinin işlerini kolaylaştırmayı amaçladık.

Adidas Ürün CD’siOcak, 2007

Adidas Türkiye için, tüm ürünlerinin tanıtılacağı kapsamlı CD çalışmasını tamamladık. CD çoğaltılıp, Türkiye’ ye dağıtıldı. Ürün CD’si ile birlikte bundan sonraki yıllarda kullanılmak üzere standart bir kurumsal kimlik oluşturduk. Ayrıca bir de tüm ürün datalarını okuyarak formatlayan özel bir yazılım geliştirerek, geçmiş yıllarda yaklaşık 2 ay sürmüş olan CD hazırlama çalışmalarını bundan sonrası için bir kaç güne indirdik.

2006

Biletix Beta yayında!Kasım, 2006

Danışmanlık ve tasarım hizmeti verdiğimiz Biletix, yeni yüzü ile beta yayınına başladı. Sitenin çalışmalarına siteyi geliştirme fikirleri, strateji ve vizyon önerileri ile başladık. Müşteri ile etkileşimli olarak sitenin stratejisini, teknik ve görsel hedeflerini belirledik. Araştırma, Planlama, Eskiz evrelerinden sonra, web sitesinin kurumsal tasarımını belirleyip arayüz çalışmalarını tamamladık.

Beko ElektronikEkim, 2006

Beko Elektronik web sitesinin çalışmalarını tamamladık. Sitede “.net” tabanlı İçerik Yönetim Sistemi kullandık. Amacımız; Beko Elektronik sitesinde etkin bir güncelleme yapısı sağlayıp kullanıcılara güncel ürün ve haberleri daha hızlı şekilde ulaştırabilmekti. İlgili departmanların kendi içerik güncellemelerini yetkileri doğrultusunda kendilerinin yapmalarını sağladık. 5 seneden fazla bir süredir hizmet verdiğimiz Beko Elektronik’in diğer sitelerine de bu alt yapıyı uygulamayı planlıyoruz.

VakıfBank için danışmanlık vermeye başladık!Ekim, 2006

Türkiye’nin önemli bankalarından biri olan VakıfBank için dijital tasarım ve yazılım danışmanlığı vermeye başladık.

Akbank CazEylül, 2006

Akbank Caz web sitesi’ni tasarlayıp yayına aldık. Sitede, diğer Akbank sitelerinde kullandığımız gibi “.net” tabanlı İçerik Yönetim Sistemi kurduk.
© Copyright