2012

Yeni Havaş web sitesini yayına açtık!

Bilgi mimarisi, strateji, tasarım, altyapı ve SEO hizmetlerimizle yenilediğimiz Havaş web sitesi, artık çok daha hızlı ve kullanışlı! Microsoft SharePoint alt yapısı ile geliştirdiğimiz Havaş web sitesi, çalışmalarımız sonucunda yepyeni ve modern bir görünüme kavuştu. Hizmet verdiği sektörün lideri olan Havaş, kullanışlı ve hızlı yeni web sitesi sayesinde hizmetlerine dair bilgilerin yanı sıra; farklı uygulamalar da sunuyor. Firmanın hangi şehirlerde hangi hizmeti verdiğinin bilgisini veren interaktif harita uygulaması, hangi havalimanından hangi şehir ve ilçelere otobüs hizmeti verildiği bilgilerini içeren otobüs servis güzergahları haritası ile  de Havaş web sitesi, ziyaretçilerine aradıkları güzergahları kolayca bulabilme imkânı sağlıyor.

Ziraat Bankası Web Sitesini yeniledik!

Ziraat Bankası web sitesini; bilgi mimarisi, strateji, tasarım, altyapı, tasarım ve SEO çalışmalarımızla baştan sona yeniledik! Microsoft SharePoint altyapısı kullanılarak geliştirdiğimiz Ziraat Bankası web sitesi; artık çok kullanışlı, sade ve satış odaklı.
Kullanıcı hesaplama araçları, trendleri yakalayan tasarım ve yazılım çalışmalarıyla Ziraat Bankası web sitesi; bankanın ürün, kampanya, yenilik ve haberlerini çok daha efektif bir şekilde ziyaretçilerine sunuyor. 

Tunus’ta da Enfidha ile havalandık!

Microsoft SharePoint altyapısıyla geniş data paylaşımı içeren, kişiselleştirilebilir ana sayfa tasarımıyla kullanıcılara büyük kolaylık sağlayan, içerik ve uygulama konusunda kullanıcıların hayatını kolaylaştıracak birçok yeniliğe sahip Enfidha Hammamet web sitesini açtık!

TAV Havalimanları Holding web sitesini açtık!

Türkiye, Gürcistan, Makedonya, Tunus gibi ülkelerde havalimanı işleten TAV Havalimanları Holding’in web sitesinin tasarım ve yazılım çalışmalarını tamamladık. Yeni web sitesiyle birlikte artık kullanıcılar; TAV Havalimanları Holding’in havalimanı işletmeleri ve Havaş, ATÜ, BTA gibi servis şirketleri ile ilgili bilgilere kolayca ulaşabilecek.

Gazipaşa Havalimanı artık online!

Antalya Gazipaşa Havalimanı ile ilgili tüm bilgilere kolaylıkla ulaşabileceğiniz web sitesinin tasarım ve yazılım çalışmalarını tamamladık. Yolcular için gerekli olan uçuş bilgileri, ulaşım, bagaj gibi başlıkların yanı sıra şehir rehberi de bulunduran site; seyahat edenlerin ihtiyacı olan tüm bilgileri büyük bir pratikle sunuyor.

DD Mortgage Web Sitesi Ödülümüz

Dijital platform yaratıcılarının ödüllendirildiği İnteraktif Medya Ödülleri (Interactive Media Awards-IMA) yarışmasında, DD Mortgage web sitesi ile ‘‘Tüketici Hizmetleri’’ (Consumer Relations) kategorisinde ‘‘Üstün Başarı Ödülü’’ kazandık. İnteraktif Medya Konseyi (Interactive Media Council-IMC) tarafından her yıl düzenlenen yarışmada dizayndan 95, içerikten 97, özellik işlevselliğinden 97, kullanılabilirlikten 95 ve cross-browser uyumluluk standartlarından 94 alarak toplamda 478 puanla ödülün sahibi oup başarı ödüllerimize bir yenisini daha ekledik.

Apaçi dansını yapmayan kalmayacak!

Apaçi dansı için viral etki yaratacak yepyeni bir dans videosu hazırladık. Türkiye’de hatta dünyada bir fenomene dönüşen apaçi dansını, artık yapmayan kalmayacak! İki erkek iki kadın olmak üzere dört kişiye kadar karakter seçebileceğiniz videoda, dilerseniz arkadaşlarınızın fotoğraflarını da yükleyip birlikte apaçi dansı yapabiliyorsunuz. Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlarda da paylaşabileceğiniz bu eğlenceli videoyla birlikte siz de içinizdeki apaçiyi ortaya çıkarın!

Atatürk Havalimanı Sitesi ile IMA’dan Üstün Başarı Ödülü kazandık!

İnteraktif dünyanın en saygın yarışmaları arasında yer alan IMA (Interactive Media Awards)’tan bir ödül daha Transportation kategorisinde Microsoft SharePoint alt yapısıyla hazırladığımız, içerik ve uygulama konusunda birçok yenilik içeren İstanbul Atatürk Havalimanı web sitesi ile "Üstün Başarı Ödülü" (Outstanding Achievement Award) kazandık.

Başvurularda, web sitesi tasarım ve geliştirme alanında mükemmelliğin ve yüksek standartların arandığı Interactive Media Awards’ta değerlendirmeler; tasarım, içerik işlevsellik, kullanılabilirlik, web standartları ve çeşitli browserlara uyum kriterleri ele alınarak yapılıyor

IMA’dan Üstün Başarı Ödülü kazandık!Nisan, 2011

İnteraktif dünyanın en saygın yarışmaları arasında yer alan IMA (Interactive Media Awards)’tan Yatırımcı İlişkileri kategorisinde Microsoft SharePoint alt yapısıyla hazırladığımız TAV Yatırımcı İlişkileri web sitesi ile "Üstün Başarı Ödülü" (Outstanding Achievement Award) kazandık.

Başvurularda, web sitesi tasarım ve geliştirme alanında mükemmelliğin ve yüksek standartların arandığı Interactive Media Awards’ta değerlendirmeler; tasarım, içerik işlevsellik, kullanılabilirlik, web standartları ve çeşitli browserlara uyum kriterleri ele alınarak yapılıyor.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı web sitesini açtık!

Uçuş bilgileri, otopark ücreti, ulaşım, duty free fırsatları gibi bilgileri ulaşabileceğiniz, kişiselleştirebilir ana sayfa tasarımıyla kullanıcılara büyük kolaylık sağlayan, Microsoft SharePoint altyapısıyla geniş data paylaşımına elverişli İzmir Adnan Menderes Havalimanı web sitesini açtık.

CardFinans GO doğum gününüzü kutlar!

CardFinans’ın gençlik platformu gogogo’nun kullanıcılarına doğum günlerinde göndereceği eğlenceli ve flash animasyonlu bir mailing çalışması hazırladık. Kullanıcılara, doğum günü dileklerini sorarak onlara; "Bir Öpücük Yeter", "Kucak Dolusu Hediye", "Sürpriz Parti" seçeneklerinden hangisini tercih ettiklerini sorduk. Seçtikleri dileğin sonunda ise, doğum günü mesajımızı ilettik.

© Copyright