2011

Ankara Esenboğa Havalimanı web sitesi de uçuşta!Nisan, 2011

Microsoft SharePoint altyapısıyla geniş data paylaşımı içeren, kişiselleştirilebilir ana sayfa tasarımıyla kullanıcılara büyük kolaylık sağlayan, içerik ve uygulama konusunda kullanıcıların hayatını kolaylaştıracak birçok yeniliğe sahip Ankara Esenboğa Havalimanı web sitesini açtık!

İstanbul Atatürk Havalimanı, mobil sitesiyle cebinizde!Nisan, 2011

İstanbul Atatürk Havalimanı ile ilgili aradığınız; uçuş bilgileri, otopark ücreti, havalimanı bilgileri, ulaşım, duty free fırsatları gibi bilgilere cep telefonundan da ulaşmanızı sağlayan mobil site çalışmalarını tamamladık. Bu sayede tüm İstanbul Atatürk Havalimanı web sitesi uygulama ve içeriklerine, istediğiniz her yerde mobil site üzerinden ulaşabileceksiniz.

Galeri ve sergileriyle VakıfBank Sanat web sitesi!Mart, 2011

VakıfBank’ın bünyesinde yer alan sergi koleksiyonları ve galerilerindeki güncel sergi bilgilerinin yer aldığı VakıfBank Sanat web sitesinin çalışmalarını tamamladık. Sanatseverlerin, galeri salonuna gitmeden VakıfBank koleksiyonlarına ve güncel sergi bilgilerine rahatça ulaşabileceği sitede; sanat eserlerinin kullanıldığı bir puzzle oyununa da yer verdik.

BMW Keyfi, ekrana sığmadı!Mart, 2011

BMW için hazırladığımız yaratıcı take-over banner çalışmasını tamamladık. Kullanıcıların, araca yön verdiği ve çek-bırak yöntemiyle aracı hareketlendirdiği bannerda; otomobil, hızlanarak banner alanından cam kırılma efekti ile çıkıyor ve ardından ekrana BMW 316i ile ilgili fiyat ve ödeme koşulları bilgisi geliyor. “Arayalım” ve “tıklayın” butonlarıyla, kullanıcıların anında satın alma davranışına yönlendirildiği bannerda bulunan bir diğer önemli özellik ise; fiyatların, kura göre sürekli güncellenmesi.

TASK Su web sitesini açtık!Ocak, 2011

Akfen Holding bünyesinde yer alan, evsel ve endüstriyel atık suyu toplayan ve atık su arıtma hizmeti sağlayan TASK Su firmasının web sitesi çalışmalarını tamamladık. Sitede, Akfen Holding’in diğer firma web sitelerine uyumlu bir tasarım kullandık. Projelerin dönüşümlü olarak sergilendiği geniş banner alanı ile göz dolduran siteyi hemen keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Task Dilovası web sitesi ile şirket projelerini keşfedin! Ocak, 2011

Akfen Holding bünyesinde yer alan TASK Su firmasının yürüttüğü projelerden TASK Dilovası’nın web sitesi çalışmalarını tamamladık. Geniş banner alanı ve tab’li yapısıyla dikkat çeken sitede, Akfen Holding ve TASK Su firmalarının web sitelerine uyumlu bir tasarım kullandık. Kullanışlı bilgi mimarisi ile ziyaretçilere kolaylıklar sağlayan Task Dilovası web sitesini siz de keşfedin!

Land Rover’ın çarpıcı tasarımını web sitesine yansıttık! Ocak, 2011

Land Rover Türkiye web sitesini; uluslararası site tasarımına uyarladık. Hazırladığımız formlar ve uygulamalarla kullanıcıları satışa yönlendirirken, aynı zamanda güçlü bir veritabanı oluşturulması için alt yapı sağladık. Yüksek kaliteli videoları, fotoğraf galerileri, geniş banner alanı, açık site haritası, sade ve etkileyici yeni tasarımıyla adından oldukça söz ettirecek Land Rover web sitesi artık keşfe hazır!

© Copyright