2009

BKT (Banka Komberate Tregtare)Aralık, 2009

Finance Central Europe’un "Arnavutluk’un En İyi Bankası – 2009" ve "Güney Doğu Avrupa’nın En İyi Bankası" ödüllerini layık gördüğü Arnavutluk BKT (Banka Komberate Tregtare)’nin tasarım, yazılım ve uygulama çalışmalarını tamamladık.

Akbank MevzuatAralık, 2009

Akbank’ın dış ticaret hizmetlerinden biri olan akbankmevzuat.com web sitesinin tüm tasarım, yazılım ve altyapı çalışmalarını tamamladık.

Kaya Holding web siteleri anlaşmasıAralık, 2009

Havacılık, inşaat, turizm, finans, petrol, enerji ve içecek alanlarında faaliyet gösteren Kaya Holding’in web site çalışmalarını üstlendik.

Turkline’a IMA’dan Outstanding Achievement ÖdülüKasım, 2009

Uluslararası platformda yılın en iyilerini seçen IMA (Interactive Media Awards) değerlendirmeleri sonucunda, Akbank web sitesi ile Outstanding Achievement ödülü kazandık.

Tüm online iletişim stratejilerini geliştirip tasarım, yazılım ve içerik çalışmalarını tamamlandığımız Akbank web sitesi,

  • Tasarım
  • İçerik
  • İşlevsellik
  • Kullanılabilirlik
  • Web standartları ve çeşitli browserlara uyum

kriterleri ele alınarak değerlendirmelerin yapıldığı ödüllendirme sisteminde, her kriter için alınan yüksek puanlarla Outstanding Achievement ödülüne layık görüldü.

Uluslararası katılımların gerçekleştiği bankacılık kategorisi değerlendirmelerinde 47 başvurunun yapıldığı ve Akbank web sitesinin ödüle layık görüldüğü Interactive Media Awards, başvurularda web sitesi tasarım ve geliştirme alanında mükemmelin ve yüksek standartların sunulması ve başarılı girişimleri ile şahıs ve firmaların ödüllendirilmesi konusunda faaliyet gösteriyor.

Ödüllere doymuyoruz: IMA’dan 2 ödül daha Kasım, 2009

Tüm online iletişim stratejilerini geliştirip tasarım, yazılım ve içerik çalışmalarını tamamladığımız Citibank web sitesi, uluslararası platformda yılın en iyilerini seçen IMA (Interactive Media Awards) değerlendirmeleri sonucunda, bankacılık ve finansal servisler kategorilerinde Outstanding Achievement ödülleri kazandı.

Uluslararası katılımların gerçekleştiği bankacılık ve finansal servisler kategorisi değerlendirmelerinde Citibank web sitesi,

  • Tasarım
  • İçerik
  • İşlevsellik
  • Kullanılabilirlik
  • Web standartları ve çeşitli browserlara uyum

kriterleri ele alınarak değerlendirmelerin yapıldığı ödüllendirme sisteminde, her kriter için alınan yüksek puanlarla, Outstanding Achievement ödüllerine layık görüldü.

Arka arkaya pek çok ödülle onurlandırıldığımız Interactive Media Awards, başvurularda web sitesi tasarım ve geliştirme alanında mükemmelin ve yüksek standartların sunulması ve başarılı girişimleri ile şahıs ve firmaların ödüllendirilmesi konusunda faaliyet gösteriyor.

Yeni yüzüyle VakıfBank.com.tr Kasım, 2009

En yeni, yaratıcı, viral ve akıllı teknolojilerin takibi ve uygulanması sonucunda VakıfBank web sitesini yeniledik! Kolay kullanım ve navigasyon çözümleri aranan web sitesinde, binlerce sayfa arasında kullanıcıların rahatlıkla dolaşabilme keyfini sürebileceği uygulamalar gerçekleştirdik.

VakıfBank’a yeni bir bakış açısı: TİK stop motion bannerKasım, 2009

VakıfBank’ın "Burası sizin yeriniz" sloganı çerçevesinde, VakıfBank hedef kitlesinin genişletilmesi, web sitesindeki ziyaretçi sayısının ve sitede geçirilen zamanın artırılması ve sitenin viral değerinin artırılması amacıyla; VakıfBank web sitesi ana sayfasında hem görsel hem de içerik olarak desteklenmiş bir stop motion çalışması gerçekleştirdik.

Akbank N.V.Kasım, 2009

Hollanda’da Akbank T.A.Ş.’ye bağlı olarak kurulan Akbank N.V’yi; kuruluşun online pazarlama ve iletişim stratejilerini belirleyip gerekli tasarım, yazılım ve uygulamaları yapılandırarak yurt dışı internet kullanıcıları ile buluşturduk.

VakıfBank Stop Motion Banner Ekim, 2009

VakıfBank’ın "Burası sizin yeriniz" sloganı çerçevesinde, VakıfBank web sitesi ana sayfasında hem görsel hem de içerik olarak desteklenmiş bir stop motion çalışması gerçekleştirdik.

Eğlenceli kurgusu ile hayallerini gerçekleştirmek üzere VakıfBank’a gelerek Taksitli İhtiyaç Kredisine (TİK) başvuranların dileklerinin şıp diye gerçekleştirildiğini anlattığımız stop motion bannerda; VakıfBank müşterilerinin kendi yerleri gibi hissedecekleri VakıfBank’ta akıllarında olan ne varsa hepsinin kolayca çözümlenebileceğini vurguladık.

aRife taRife Ekim, 2009

Bankacılıkta bir ilk olan Akbank aRife taRife ürünü web sitesini yayıma aldık!

Tüm online iletişim stratejilerini geliştirip tasarım, metin ve altyapı çalışmalarını tamamladığımız aRife taRife projesi; tasarım, altyapı ve yaratıcı uygulamalarıyla oldukça iddialı bir site olarak kullanıcıya sunuldu.

TTNET Vitamin LiseEkim, 2009

TTNET’in Lise öğrencilerine yönelik eğitim portalı olan TTNET Vitamin Lise için online iletişim stratejilerini geliştirmiş olduğumuz çalışmalar doğrultusunda web sitesinin tasarım, metin ve altyapı çalışmalarını tamamladık.

Global Finance’ten Akbank web sitesine iki ödül birden!Ağustos, 2009

Tüm iletişim stratejilerini, web sitesi tasarım ve altyapısını oluşturup Mayıs 2009’da hayata geçirdiğimiz Akbank web sitesi; Global Finance Magazine’den iki ödül birden kazandı.

Kriterlerin; online iletişim stratejilerinin en iyi şekilde kullanılması, internet bankacılığı kullanım oranlarının ve online sunulan ürün yelpazesinin artırılması, web sitesi tasarım ve işlevselliği gibi konular üzerine yoğunlaştığı "Dünya’nın En İyi İnternet Bankacılığı Ödülleri" dâhilinde Akbank, "Avrupa’nın En İyi Bilgi Güvenliği Girişimleri" ve "Avrupa’nın En İyi Online Mevduat Kazanımı" kategorilerinde iki ödüle layık görüldü.

35 ülkeyi kapsayan "Dünyanın En İyi Internet Bankası Ödülleri", 2009 yılının Kasım ayında New York’ta yapılacak bir tören ile sahiplerine verildi.

Seranit Granit SeramikAğustos, 2009

% 100 porselen karo üretimi yapan Seranit’in web sitesi için strateji, tasarım, yazılım ve uygulama çalışmalarına başladık.

Aktif BankTemmuz, 2009

Değişen ismi ve logosuyla bir bütün oluşturan, yenilenmiş yüzüyle kurumsal kimliğini tamamıyla yansıtan Aktif Bank web sitesini yayıma aldık! Sade fakat özgün tasarımı, kullanıcı dostu navigasyon sistemi ve anlaşılır metinleriyle; Aktif Bank web sitesini tamamen yepyeni bir şekle büründürdük.

Akbank 3GTemmuz, 2009

3G hakkında bilgilendirici bir içeriğe sahip olan Akbank 3G web sitesinin tasarım ve yazılım çalışmalarını tamamladık. Hızlı kablosuz internet bağlantısı 3G teknolojisinin özelliklerini ve Akbank’ın 3G dünyasındaki yeniliklerini anlatabilmek için hazırladığımız Akbank 3G web sitesini yalın bir tasarım ve navigasyon sistemi kullanarak geliştirdik.

VakıfBank Web DilimiTemmuz, 2009

VakıfBank’ın en önemli ve en güncel kampanyasının daha rahat takip edilmesini ve VakıfBank’ın güncel iç piyasa bilgilerine rahatlıkla ulaşabilmeyi sağlayan VakıfBank Web Dilimi çalışmasını tamamladık.

Bıçakcılar Laboratuvar Medikal A.Ş.

Tıbbi cihaz CE işaretlemesi için gerekli testlerde çözüm ortağı olarak hizmet vermekte olan Bıçakçılar Laboratuvar Medikal A.Ş. web sitesinin yeniden yapılandırma çalışmalarını tamamladık. Kurduğumuz CMS altyapısı ile içerik yönetimini kolay anlaşılır ve hızlı bir hâle getirdik ve siteyi; yeni tasarımda navigasyonu kolaylaştıran pek çok altyapıyla geliştirdik.

Akbank, internette 3. boyuta geçtiHaziran, 2009

Akbank’ın "yenilikçi güç" konsepti ile birebir uyum sağlayacak şekilde tüm strateji, altyapı, tasarım ve yazılım çalışmalarını tamamlayarak Akbank için yepyeni bir web sitesi oluşturduk. Yepyeni konsepti ile adeta zamanın ötesine geçirmeyi hedeflediğimiz Akbank web sitesinde kullanıcılar; ana sayfada 3 boyut destekli bir sergide gezer gibi dolaşabiliyor, Web TV internet televizyonu sayesinde ise finans haberlerini takip edebiliyor.

Tıklamayan KaybederMart, 2009

Borusan Otomotiv’in dönemsel kampanyalarını duyurmak amacıyla yola çıkarak oluşturduğumuz yepyeni ve geri dönüşümlü bir mini site fikri olan Tıklamayan Kaybeder web sitesini, aralık ayından bu yana çok farklı altyapılarla üçüncü kez hazırladık.

Borusan Otomotiv’in Mart ayı fırsatlarından olan "Sürüş keyfine İstanbul’da başlayın, Salzburg’da M ile devam edin" kampanyası için ise yine eski altyapıyı tümden yok ederek yepyeni bir web sitesi ile kullanıcının karşısında çıktık.

yuzdekirkdort.comMart, 2009

Land Rover, devletin yaptığı indirimlere bir de kendi ek indirimlerini uygulayarak ÖTV oranını sadece % 44’e indirdi. Böylesine ilgi gören bir kampanyanın duyurusunu yapma görevini ise yuzdekirkdort.com web sitesi üstlendi.

yuzdekirkdort.com web sitesinde kullanıcılar; indirimli Land Rover modellerini yakından inceleyip modellerin teknik verileri ve donanımları hakkında bilgi alabiliyor. Sitede yer alan bilgi formları ise ziyaretçilerin diledikleri model hakkında yetkililer tarafından aranmak için başvuru yapmalarını sağlıyor.

Tıklamayan KaybederŞubat, 2009

Borusan Otomotiv’in "Üç gün Paris mi? Ömür boyu BMW mi?" "Üç gün Roma mı? Ömür boyu BMW mi?" sloganı ile yola çıkarak başlattığı son kampanyası için Tıklamayan Kaybeder web sitesini, yeniden tasarladık ve yepyeni bir altyapı ile yeniden yayımladık.

10 – 28 Şubat 2009 tarihlerinde yayımlanan ve ömür boyu BMW sahibi olmak ile 3 günlük Avrupa seyahatlerini karşılaştırarak kullanıcılara müzik ve görüntülerle etkileyici bir tecrübe yaşatan Tıklamayan Kaybeder web sitesi, BMW AG tarafından pazarlama alanında "Best Practice" seçildi ve pazarlama alanında diğer ülke temsilciliklerine örnek olarak gösterildi.

AKLeaseOcak, 2009

20 yıldır Türkiye’de faaliyetlerini başarılı bir şekilde devam ettiren AKLease’in web sitesini, leasinge konu tüm ekipmanlar için müşterilerine sunduğu yaratıcı ve hızlı çözümlerini internet kanalıyla efektif bir şekilde duyurmak amacıyla yeniledik!

AKLease web sitesi için öncelikle site yönetimini kolaylaştırıp hızlandıracak CMS sistemi kuruldu. Web sitesi; online başvuru sistemi, kira bedeli hesaplayıcısı, hemen başvuru uygulamaları ile zenginleştirildi.

Citi Axess Haziran, 2009

Renkli, yaratıcı ve kullanışlı! Citi’nin yepyeni ürünü, Citi Axess’in web sitesi yayında!

Citi’nin yepyeni yıldızı Citi Axess web sitesinin tasarım ve yazılım çalışmalarını tamamladık.

"Yıldız olmak ve yıldız doğmak" konsepti üzerine geliştirilen Citi Axess ürünü için, yıldız olma kurgusu üzerinden giderek ana sayfada ve alt sayfalarda her zaman kullanıcı ile birlikte olup kullanıcının site içinde kaybolmasına izin vermeyecek bir sahne yarattık. Kullanıcı alışkanlıklarına yeni ve kullanışlı bir çözüm üreten bu sahnede; Citi Axess web sitesinin sunduğu hemen başvur, taksit ürünleri, kampanyalar, anlaşmalı alışveriş noktaları ve hizmetler bölümlerine yaratıcı ve gözlere hitap eden bir kurgu ile yer verdik.

© Copyright