2008

Tıklamayan Kaybeder Aralık, 2008

Borusan Otomotiv’in BMW 116i 5 kapı, BMW 318d Sedan, BMW X3 xDrive20d ve BMW X5 xDrive30d modelleri için başlattığı sınırlı sayıdaki kampanyası için eğlenceli bir web sitesi oluşturduk.

28 Kasım – 31 Aralık 2008 tarihlerinde yayımlanan ve kullanıcıların; kampanya modellerini yol üstünde ilerlerken izleyip dilediklerinde hızlandırabilecekleri, modeller hakkında detaylı bilgi alıp bilgi formu için başvurabilecekleri bir sistem üzerine kurgulanan web sitesi; hedef kitleye başarılı bir şekilde ulaşarak kampanya bilinirliğinin artırılmasında aktif bir rol oynadı.

Vakıfbank Rail & Miles Aralık, 2008

Türkiye’nin tren bileti kazandıran tek kredi kartı Rail & Miles için, tasarım ve navigasyona yepyeni bir bakış açısı kazandıran bir web sitesi oluşturduk.

Kullandıkça tren bileti kazandıran kredi kartı konseptine uygun olarak, kullanıcıların sıcak ve samimi bir istasyona gelmiş gibi hissetmelerini sağlaması amacıyla tasarlanan ana sayfada, her ayrıntı düşünüldü ve bu sayede kullanıcının aradığı her şeye eğlenceli ve kolay bir şekilde ulaşması mümkün kılındı.

Zengin ve sade içeriği ile ziyaretçilerinin her türlü sorusuna net bir şekilde cevap vermeyi hedefleyen web sitesi aynı zamanda, kullanıcıların Rail & Miles kredi kartına ve diğer Vakıfbank kredi kartlarına başvurabilmelerini sağlıyor.

E-Kent Aralık, 2008

Türkiye’nin önde gelen şehirlerinde; raylı sistemde, belediye ve özel halk otobüslerinde, otopark, hayvanat bahçesi, müze gibi kamusal alanlarda; elektronik ücret toplama çözümlerini ve kolay ve hızlı ödeme sistemlerini, şehirlerin özel ihtiyaçlarını da dikkate alarak kurmakta ve işletmekte olan ve ayrıca, ulaşımda planlama ve verimlilik danışmanlığı hizmetleri sunan E-Kent için web sitesi tasarım ve yazılım çalışmaları tamamladık.

Turnikeler, manyetik biletler, araç takip sistemleri gibi detaylı hizmetlerin ve diğer tüm zengin içerik bilgilerinin sade bir tasarım ve anlatım ile kullanıcılara ulaştırıldığı web sitesinde çevreci bir görünüm ile şehrin sunduğu tüm olanakların birleştirilmesi hedeflendi.

İnteraktif Pazarlama Ödülü Grand Interactive Awards 2008 Kasım, 2008

İnteraktif Pazarlama Ödülleri "En İyi Düzenli E-bülten Çalışması" kategorisinde Akbank N’e – haber mailingi ile ödül kazandık.

Değerlendirme kriterlerinin;

  • Görsel tasarımda yaratıcılık
  • Metin yazımında ve içerikte yaratıcılık
  • Düzenli gönderim
  • Tıklatabilme potansiyeli
  • Özgünlük
  • Estetik
  • İzinli pazarlama kurallarına uygunluk
  • Genel kabul görmüş teknik kurallara uygunluk (boyut, KB, flash kullanmamak, e-postanın görüntülenmesinde problem yaratabilecek teknolojileri kullanmamak v.b.)
  • Segmentasyon ve mesaj kişiselleştirilmesinde yaratıcılık
  • Açılma oranı, tıklanma oranı v.b. rakamsal sonuçlar

olduğu GIA’da, tasarım ve iletişim konseptinin tamamen bize ait olduğu Akbank N’e – haber mailingi, 145 katılımcının arasından sıyrılarak "En İyi Düzenli E-bülten Çalışması" kategorisinde ödül kazanmayı başardı.

Akbank e-ticaret Kasım, 2008

Akbank Sanal POS ürününü, müşterilerinin kullanımına sunan Akbank e-ticaret için kolay anlaşılır, kullanıcı dostu, etkin navigasyon sistemine sahip bir web sitesi oluşturduk.

Citi Türkiye Kasım, 2008

Dünyanın lider finans kuruluşu Citi bünyesinde faaliyet gösteren Citi Türkiye için; sade, kolay anlaşılır ve hızlı iletişim kuran bir web sitesi mimarisi oluşturulması hedefi doğrultusunda, sitenin tasarım ve yazılım çalışmalarını tamamladık.

Kullanıcıların ürünler hakkında önce kısa bilgi alıp ardından hemen başvuru yapılabileceği ya da daha detaylı bilgi almak isteyenlerin ayrıntılara kolayca ulaşabileceği bir sistem ile geliştirilen alt sayfalar ise ürün tanıtımının yapılmasıyla birlikte satışını da hedefleyen pazarlama stratejileri için etkili bir iletişim yöntemi.

E-Kent Kasım, 2008

Türkiye’nin önde gelen şehirlerinde; raylı sistemde, otobüslerde, otopark, hayvanat bahçesi, müze gibi kamusal alanlarda; elektronik ücret toplama çözümlerini ve kolay ve hızlı ödeme sistemlerini, şehirlerin özel ihtiyaçlarını da dikkate alarak kurmakta ve işletmekte olan E-Kent’in web sitesi tasarım ve yazılım çalışmalarını yürüteceğiz.

Maximiles.com.tr’ye metin hizmeti veriyoruzEkim, 2006

Türkiye İş Bankası’nın sunduğu kredi kartlarından Maximiles için web sitesi içeriği hazırlamaya başladık. Şehir Rehberi, Gezi Rehberi ve Pratik Rehber bölümlerinin içeriklerini hazırladığımız web sitesinde gezginlere detaylı ve faydalı bilgiler sunuluyor.

Koç.netEylül, 2006

Koç.net ana sayfası için; trendleri takip eden, sade, kompakt bir konsept oluşturularak yeni bir tasarım çalıştık. Yeni tasarım ile birlikte ana sayfa altyapı çalışmalarını da tamamladık.

FishcardEylül, 2006

Kredi kartları konseptine yepyeni fikir ve alternatiflerle farklı bir bakış açısı getiren Fishcard web sitesini; marka lansmanı ile birlikte açtık. Fish’e tasarım, altyapı ve yazılım çalışmaları konularında hizmet veriyoruz.

SmileEylül, 2006

Ses taşıma ve telefon hizmetlerinin serbestleştirilmesiyle, uzak mesafe telefon hizmetleri sunmaya başlayan Doğan Telekom’un bireysel adsl hizmetlerinde faaliyet gösterdiği smile adsl markasının web sitesini yeniledik.

Web sitesi için smile adsl’in ihtiyaçları doğrultusunda; çeşitli sorgulama ekranları, online işlemler menüsü, yardım ve destek ve sıkça sorulan sorular gibi bölümler ile kullanıcı dostu bir web sitesi kurguladık. Bireylerin ve kurumların ihtiyaçlarına en kısa yoldan cevap verilmesi hedeflenen proje için, yazılım ve tasarım çalışmalarını tamamladık.

Gartner & 1to1 Media ÖdülüEylül, 2006

Tasarım, uygulama ve danışmanlık hizmetlerini üstlendiğimiz inovatif projeler, yeni kanallar kategorisinde dünya çapında bir ödüle layık görüldü.

Dünyanın önde gelen bilgi teknolojileri araştırma ve danışmanlık şirketlerinden Gartner, Inc. ve müşteri odaklı stratejiler (CRM) alanında bir otorite kabul edilen 1to1 Media tarafından gerçekleştirilen Müşteri Odaklılık Ödülleri "Yeni Medya" kategorisinde, Akbank için tasarım, uygulama ve danışmanlık hizmetlerini üstlendiğimiz; Büyük Kırmızı Ev, Kredi Makinesi, WebKredi projelerimiz ödül kazandı.

Türk bankacılık sektörünün ilkleriyle tanıştırmayı hedeflediğimiz Akbank’ın yenilikçi yönünü; Akbank’ın hedefleriyle örtüşen tasarım, uygulama ve danışmanlık hizmetleri ile tamamlarken; projelerin strateji, teknoloji ve uygulamayı bir araya getirip Akbank müşterilerine ideal hizmetler sunuyor olmaları; Akbank’ın dünya çapında pek çok büyük şirketin arasından sıyrılıp ödül kazanmasında büyük rol oynadı.

Birlikte çalışmalarına devam ettiğimiz ve stratejik danışmanlık, tasarım ve uygulama hizmetlerimizle desteklediğimiz pek çok proje ile Akbank; yenilikçi ve müşteri odaklı çalışmalar sunmaya devam edecek.

Aktif Bank Temmuz, 2008

Değişen ismi ve logosuyla bir bütün oluşturan, yenilenmiş yüzüyle kurumsal kimliğini tamamıyla yansıtan Aktif Bank’ın tasarım ve yazılım çalışmalarını yürütmeye başladık.

Borusan Güç SistemleriHaziran, 2008

İş makineleri ve güç sistemlerinde dünya lideri Caterpillar’ın Türkiye temsilciliğini 1994 yılından beri sürdürmekte olan Borusan Güç Sistemleri’nin web site güncelleme ve geliştirme çalışmalarını tamamladık. Site kullanıcıları ve site içerik yönetimi için kullanım kolaylığı sağlaması amacıyla, site içi arama ve CMS (İçerik Yönetim Sistemi) uygulaması geliştirdik.

RMK TersaneleriMayıs, 2008

RMK Tersanelerinin tüm web sitelerinin yazılım ve tasarım çalışmalarını tamamladık. RMK Marine, RMK Yachts, RMK Naval ve RMK Shipyards web siteleri için her markanın kendi konseptine uygun ve aynı zamanda birbirleriyle uyumlu çizgiler taşıyan tasarımlar yaptık. Web siteleri için ayrıca CMS uygulamaları da hazırladık.

Finansbank Gençlik PlatformuNisan, 2008

Finansbank Gençlik Platfomu alt yapı ve yazılım çalışmalarını tamamladık. Sitedeki içerikler, yarışmalar, verilen ödüller kullanıcılardan gelen fikirler, yorum ve eleştiriler doğrultusunda sürekli olarak güncellenecektir.

Altın Örümcek’te ödülleri topladık!Nisan, 2008

10 Nisan 2008’de, Altın Örümcek 2007 ödülleri verildi.

Ödül aldığımız siteler ve ödülleri:

2007, Turkline Ajans Başarı Ödülü

2007, Lokalizasyon Kategorisi 1.lik ödülü, www.bmw.com.tr

2007, E-ticaret Kategorisi 1.lik ödülü, www.biletix.com

2007 Çevrimiçi Bankacılık 2.lik ödülü, www.akbank.com

2007, Çevrimiçi Bankacılık Finalist, www.vakifbank.com

2007, Finansal Servisler Finalist, www.axess.com.tr

2007, Finansal Servisler Finalist, www.akbank.com/yatirimci

2007, Finansal Servisler Finalist, www.akbank.com

2007, Otomotiv Finalist, www.landrover.com.tr

2007, Topluluk / Sosyal İletişim Finalist, www.exi26.com

Geçmiş senelerde kazandığımız ödüller:

2006, Turkline Ajans Başarı Ödülü

2006, Servisler Kategorisi 1.lik ödülü, www.biletix.com

2006, E-ticaret Kategorisi 2.lik ödülü, www.biletix.com

2006, Telekomünikasyon 2.lik ödülü, www.koc.net

2006, Çevirimiçi Bankacılık 2.lik ödülü, www.akbank.com

2006, Finansal Servisler 3.lük ödülü, yatirimci.akbank.com

2006, Kurumsal İletişim 3.lük ödülü, www.akbank.com

2005, Altın Örümcek Ajans Başarı Ödülü: Turkline

2005, Altın Örümcek 1.lik Ödülü: www.bmw.com.tr

2005, Altın Örümcek 2.lik Ödülü: www.thy.com.tr

2005, Altın Örümcek 3.lük ödülü: www.landrover.com.tr

2004, Altın Örümcek 1.lik ödülü: www.turkcell.com.tr

2000, Yıldız Teknik Üniversitesi En İyi Teknolojik Uygulama Ödülü: Migros Sanal Market

2000, Asım Bezirci Yüksek Muhasebe Onur Ödülü, MMMB sitesi

TurkBarter Mart, 2008

Barter Ticaret Sistemlerini online platforma taşıyan TurkBarter için bir web sitesi oluşturduk. Barter Shop, Barter Müzayede, Üyelik, Barter Online gibi uygulamaları bünyesinde barındıran portal için tasarım ve CMS uygulaması çalışmalarını tamamladık.

Borusan Otomotiv Motor SporlarıŞubat, 2008

2008 yılı WTCC ile birlikte ilk kez tamamı Türk sporculardan ve yarış ekibinden oluşan bir takım kurulmasıyla, Borusan Otomotiv Motor Sporları platformunu açtık. Portal için BMW siteleri ile uyumluluk gösteren, flash uygulamaların kullanıldığı bir tasarım konsepti oluşturduk.

Finansbank Gençlik PlatformuOcak, 2008

Finansbank Gençlik Platfomu alt yapı ve yazılım çalışmalarına başladık.

© Copyright