2007

RMK Tersaneleri Aralık, 2007

RMK Tersanelerinin tüm web siteleri; RMK Marine, RMK Yachts, RMK Naval ve RMK Shipyards için tasarım ve yazılım çalışmalarını biz yürüteceğiz.

Yapı Kredi WorldcardKasım, 2007

Yapı Kredi Worldcard web sitesi alt yapı ve yazılım çalışmalarını tamamladık. Worldcard sitesinin tüm sunucu taraflı yazılımları; CMS (İçerik Yönetim Sistemi), alt yapı ve güvenlik unsurları tarafımızdan yapılıyor.

TURQUALITY®Aralık, 2007

Çeşitli sektörlerdeki Türk markalarının dünya çapında markalaşması amacıyla devlet destekli olarak kurulan bir program olan TURQUALITY® için bir web sitesi oluşturduk. Turquality web sitesi için proje hedeflerini yansıtan renk skalalarını efektif bir şekilde kullanarak bir tasarım konsepti oluşturduk; site için ayrıca site içi arama sistemi, CMS uygulaması, metin ve tasarım kılavuzları hazırladık.

Akbank Kredi MakinesiEkim, 2007

Dünyada bir ilk olan Akbank Kredi Makineleri’nin arayüzlerini tasarladık. Akbank Kredi Makinesi; 2 Ekim 2007 tarihinde, Tüyap Beylikdüzü CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı’nda, Akbank Genel Müdürü Sayın Zafer Kurtul ve Akbank Perakende Bankacılıktan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Sayın Hakan Binbaşgil’in katıldığı bir basın toplantısı ile tanıtıldı. 2 yıl içerisinde Türkiye’nin her yerinde karşılaşacağımız; kullanıcısı ile konuşan ve dostça iletişim kuran bu makinelerin, kullanışlı olması için arayüz tasarımları, etkili bilgi mimarisi çalışmaları yapılarak tamamlandı.

TTNET WebSitesiEkim, 2007

Ülke genelinde en yaygın satış ağına sahip geniş bant internet sağlayıcısı TTNET’in web sitesi çalışmalarını tamamladık. Web sitesi tasarımı, site içi arama sistemi, CMS uygulaması ve TTNET Webim (sitebuilder) template çalışmalarını yaptık. Sitenin aylık tasarım, güncelleme, geliştirme hizmetleri; tarafımızdan sağlanmaya devam edilecek.

TurkBarterEkim, 2007

Barter Ticaret Sistemlerini online platforma taşımak isteyen TurkBarter için web sitesi çalışmalarına başladık.

Citigold web sitesiEylül, 2007

Citibank Citigold web sitesinin tasarımlarını tamamlayarak siteyi yayımladık.

Coca-Cola B2B sipariş sistemiHaziran, 2007

Coca-Cola için B2B sipariş alt yapı çalışmaları hazır! Coca-Cola’nın pazarlama malzemeleri siparişlerinin standart ve hatasız şekilde, çözüm ortağı ajanslara iletilmesi amacıyla bir sipariş sistemi oluşturup internet üzerinden, yetkili kullanıcılar tarafından erişimini sağlayarak yayına açtık.

TURQUALITY® Ekim, 2007

Çeşitli sektörlerdeki Türk markalarının dünya çapında markalaşması amacıyla devlet destekli olarak kurulan bir program olan TURQUALITY® için web sitesi çalışmalarına başladık.

BMW Motosiklet web sitesi yenilendi!Mayıs, 2007

Daha önce tasarımı yine tarafımızdan yapılan BMW Motosiklet web sitesinin yenileme çalışmalarını tamamladık.

Vegatel web sitesiMayıs, 2007

Avea Türkiye distribütörü Vegatel’in web sitesinin, yazılım ve tasarımlarını tamamlayarak yayına aldık.

Petkim Dijital Data OdasıMayıs, 2007

Petkim’in özelleştirmesi için, ihaleye katılacak olan şirketlerin gerekli araştırmalarını yaparak, Petkim dokümanlarına her yerden hızlıca ulaşmalarını sağlayacak bir yazılım hazırladık.

Turkline, 10 yaşında!Nisan, 2007

Bankacılıktan otomotive, üretimden hizmet sektörüne, mağazacılıktan havayollarına hizmet verdiğimiz pek çok sektörde yarattığımız öncü projelerimiz ve interaktif pek çok çalışmamızla 10. yaşımızı doldurmuş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Dijital dünya giderek genişliyor ve kurumlarca önemi her gün daha fazla fark edilir hâle geliyor. Ve bu sebeple; artmakta olan dijital pazarlama talebini karşılamak için, 4. Levent, Teknoloji Plaza’daki merkezimize modern ofis alanları ilave ediyoruz; yeni ofis alanlarımız Ağustos ayında, Plaza’nın 1 ve 2. katlarında hizmete giriyor.

Ayrıca, bugün itibariyle Kuzey Kıbrıs’ta yeni bir şubenin de kurulum işlemlerini tamamladık.

ATM Dalaman Havaalanı Web SitesiNisan, 2007

ATM Dalaman Havaalanı web sitesini tasarlayıp yayına açtık. Dalaman Havaalanı’na iniş yaparak ülkemizi ziyaret edecek turistler üzerinde ülkemiz adına olumlu bir etki bırakabilmek için; dünyadaki örneklerini analiz ederek sade bir tasarım, kolay kullanılabilen bir bilgi mimarisi oluşturduk.

Citibank ve Citi GoldNisan, 2007

Citibank ve Citi Gold sitelerinin; aylık tasarım, güncelleme, danışmanlık hizmetlerini vermeye başladık.

Akbank ATM ekranlarıNisan, 2007

Türkiye’deki yeni nesil Akbank ATM arayüzlerinin tasarımlarını hazırladık. Kullanımı kolay, tasarımı Akbank kimliği ile tutarlı bir çalışma yapmayı ve bankacılık işlemlerini mümkün olduğunca kolaylaştırmayı hedefledik.

EmlakveBen web sitesiNisan, 2007

Akbank sponsorluğunda EmlakveBen web sitesinin tasarım ve yazılım çalışmalarını tamamladık. Amacımız; kimsenin hiçbir ücret ödemeden, istediği adette konut ve iş yeri ilanını rahatça verebileceği bir hizmet sitesi yaratmak. Sonrasında, siteyi üyelerinin görüşleri doğrultusunda sürekli olarak geliştirmek ve iyi hizmetler sunmak.

VakıfBank Web Sitesi yayında!Nisan, 2007

Yeni VakıfBank web sitesini tasarlayarak yayına aldık. Tasarımını ve veri alt yapısını değiştirerek yepyeni bir site tasarladık. Sitenin; aylık tasarım, danışmanlık, metin ve güncelleme hizmetleri de bizim tarafımızdan yönetilecek.

TTNET de bize katıldı!Mayıs, 2007

Ülke genelinde en yaygın satış ağına sahip geniş bant internet sağlayıcısı TTNET’e strateji, tasarım ve yazılım alanlarında danışmanlık vermeye başladık.

Axess Kredi OnlineŞubat, 2007

Axess Kredi Online (AKON) projesini tamamladık. Türkiye’nin her yerinde Axess kart ile son kullanıcılara kredi kullandırma, kredi iptal ve bu işlemler ile ilgili raporlama ekranlarının tasarımları, arayüz kodlama ve sunucu taraflı yazılımlarını hazırladık.

Yeni BMW web sitesiŞubat, 2007

Yeni BMW web sitesini yayına açtık. Aylar süren yoğun bir çalışmanın sonunda sitenin tasarımının yanı sıra alt yapısında önemli değişiklikler yaptık. Kolay güncellenebilir, modüler bir sistem yaratmaya çalıştık. Sitenin tüm ön yüzü için bir flash motoru geliştirdik. Bu motor, site içeriğinin tamamını; XML metin içerikleri, görsel içerikleri, video ve flash içerikleri uygun şekilde birleştirip, kullanıcıya sunuyor. Bu içerik katmanları da ayrıca özel editörler vasıtası ile arka planda değiştirilebiliyor.

Vegatel de bize katıldı!Şubat, 2007

Avea Türkiye distribütörü Vegatel’in web sitesi yazılım ve tasarım çalışmalarını biz yürütmeye başladık.

Axess’e de hizmet vermeye başladık. Şubat, 2007

Akbank kredi kartı Axess’in web sitesi için yazılım ve tasarım danışmanlığına başladık.

Koç Tanı Paro çalışmalarını tamamladık.Ocak, 2007

Migros, Aygaz, Opet, Arçelik, Ford gibi kurumlardan alışveriş yapanların tanıdığı Koç Paro ekranlarının web arayüzlerinin yazılım çalışmalarını tamamladık. Java platformunda geliştirdiğimiz yazılım uygulamaları ile sade bir bilgi mimarisinde fonksiyonel bir site oluşturup, herkesin beğenisini kazanmayı ve Paro üyelerinin işlerini kolaylaştırmayı amaçladık.

Adidas Ürün CD’siOcak, 2007

Adidas Türkiye için, tüm ürünlerinin tanıtılacağı kapsamlı CD çalışmasını tamamladık. CD çoğaltılıp, Türkiye’ ye dağıtıldı. Ürün CD’si ile birlikte bundan sonraki yıllarda kullanılmak üzere standart bir kurumsal kimlik oluşturduk. Ayrıca bir de tüm ürün datalarını okuyarak formatlayan özel bir yazılım geliştirerek, geçmiş yıllarda yaklaşık 2 ay sürmüş olan CD hazırlama çalışmalarını bundan sonrası için bir kaç güne indirdik.

© Copyright