2006

Biletix Beta yayında!Kasım, 2006

Danışmanlık ve tasarım hizmeti verdiğimiz Biletix, yeni yüzü ile beta yayınına başladı. Sitenin çalışmalarına siteyi geliştirme fikirleri, strateji ve vizyon önerileri ile başladık. Müşteri ile etkileşimli olarak sitenin stratejisini, teknik ve görsel hedeflerini belirledik. Araştırma, Planlama, Eskiz evrelerinden sonra, web sitesinin kurumsal tasarımını belirleyip arayüz çalışmalarını tamamladık.

Beko ElektronikEkim, 2006

Beko Elektronik web sitesinin çalışmalarını tamamladık. Sitede ".net" tabanlı İçerik Yönetim Sistemi kullandık. Amacımız; Beko Elektronik sitesinde etkin bir güncelleme yapısı sağlayıp kullanıcılara güncel ürün ve haberleri daha hızlı şekilde ulaştırabilmekti. İlgili departmanların kendi içerik güncellemelerini yetkileri doğrultusunda kendilerinin yapmalarını sağladık. 5 seneden fazla bir süredir hizmet verdiğimiz Beko Elektronik’in diğer sitelerine de bu alt yapıyı uygulamayı planlıyoruz.

VakıfBank için danışmanlık vermeye başladık!Ekim, 2006

Türkiye’nin önemli bankalarından biri olan VakıfBank için dijital tasarım ve yazılım danışmanlığı vermeye başladık.

Akbank CazEylül, 2006

Akbank Caz web sitesi’ni tasarlayıp yayına aldık. Sitede, diğer Akbank sitelerinde kullandığımız gibi ".net" tabanlı İçerik Yönetim Sistemi kurduk.

© Copyright